Detailní statistiky - Oblastní Liga

LÍDŘI STATISTIK
Hráči
Brankáři
Týmy
Vyšší tresty
Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Ivan Škrdlant HCZB Sun Devils Kladno U 14 40 19 21 4 1 2
2. Jiří Kopecký SK HBC Falcon Kročehlavy U 16 39 28 11 2 1 2
3. Marek Janeček Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 11 38 14 24 1 0 2
4. Daniel Vondrák HCZB Sun Devils Kladno U 12 36 14 22 1 0 6
5. Michal Javůrek NFC Sparta Kladno U 15 34 15 19 4 1 39
6. Martin Karas HBC Notor Kladno U 10 33 23 10 3 2 2
7. David Vrkota Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 13 33 17 16 0 0 6
8. Vladimír Rambousek HCZB Sun Devils Kladno U 14 33 10 23 0 0 22
9. Milan Pospíšil HBC Notor Kladno U 15 32 20 12 3 0 10
10. Michal Karas HBC Notor Kladno U 16 32 7 25 1 0 0
11. Petr Polák Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 7 30 17 13 1 0 2
12. Marek Podráský HCZB Sun Devils Kladno U 15 30 15 15 1 0 2
13. Lukáš Lev NFC Sparta Kladno U 12 29 18 11 2 1 8
14. Jan Opata HBK Psi Kladno U 14 29 13 16 0 1 0
15. Martin Stahl HCZB Sun Devils Kladno U 6 26 11 15 0 1 0
16. Jan Příhoda HCZB Sun Devils Kladno U 8 26 8 18 0 0 2
17. Dan Tomáš Beer Stars Hnidousy - Motyčín O 15 26 7 19 2 1 4
18. Marek Majer SK HBC Falcon Kročehlavy U 15 24 12 12 1 0 0
19. Petr Cajthaml Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 9 23 8 15 1 0 6
20. Radek Kučaba HBC Vrány Černíkovice U 14 21 15 6 1 1 2
21. Pavel Trupl SK HBC Falcon Kročehlavy U 16 21 4 17 1 0 2
22. Tomáš Richtr P.P.T. Delta Kladno U 8 20 12 8 3 0 8
23. Aleš Fišer Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 10 20 8 12 2 0 2
24. Michal Mareš HBC Notor Kladno U 15 20 3 17 1 0 6
25. Vladimír Pilný HBK Psi Kladno U 14 19 10 9 0 0 0
26. Tomáš Jelínek HCZB Sun Devils Kladno O 10 19 7 12 2 1 2
27. Karel Janský HC Narko Kročehlavy U 13 19 7 12 3 0 4
28. Zdeněk Dědek HBC Lev Cvrčovice U 16 18 12 6 3 0 10
29. Lukáš Holomčík HBC Lev Cvrčovice U/O 12 18 11 7 1 1 6
30. Jaroslav Chalupný SK HBC Falcon Kročehlavy U 9 18 8 10 0 0 4
31. Roman Novák SK Kelti 2008 B U 9 18 5 13 0 0 4
32. David Melč HC Narko Kročehlavy U 12 17 11 6 0 0 6
33. Tomáš Král SK Kelti 2008 B U 4 17 10 7 0 0 4
34. Zbyněk Zíma P.P.T. Delta Kladno U 16 17 4 13 1 0 2
35. Jan Cajthaml Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 9 17 2 15 0 0 0
36. Vladimír Náprstek HBC Notor Kladno O 10 16 10 6 0 1 0
37. Pavel Nevařil SK HBC Falcon Kročehlavy U 6 16 10 6 0 0 25
38. Jakub Arlt HCZB Sun Devils Kladno U/O 4 16 9 7 1 0 0
39. Ondřej Joch Černá Hvězda Libušín U 9 16 8 8 2 1 42
40. Petr Kloček Beer Stars Hnidousy - Motyčín O 11 16 7 9 1 0 53
41. David Kubr Beer Stars Hnidousy - Motyčín O 11 16 6 10 1 0 2
42. Tomáš Omrai Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 12 16 5 11 2 0 6
43. Daniel Himl Černá Hvězda Libušín U 8 16 5 11 0 0 2
44. Roman Omrai NFC Sparta Kladno U 14 15 11 4 1 0 6
45. Vít Samšuk HBC Nové Strašecí B U 7 15 6 9 0 0 2
46. Roman Kajer SK Kelti 2008 B U 11 15 5 10 1 0 0
47. Václav Patzenhauer SK Kelti 2008 B U 12 14 7 7 0 0 2
48. Daniel Patera HBC Moribundus Kladno U 11 14 6 8 0 0 4
49. Martin Balý Černá Hvězda Libušín U 12 14 6 8 1 0 6
50. Jan Novák Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 7 14 5 9 0 0 0
51. Tomáš Grossmann HBC Notor Kladno U 14 14 3 11 1 1 6
52. Martin Růžička HBK Psi Kladno U 12 13 7 6 0 0 40
53. Jindřich Šmíd Černá Hvězda Libušín O 15 13 6 7 1 0 10
54. Martin Pospíšil HBC Notor Kladno O 10 13 5 8 0 0 12
55. Petr Říha SK Kelti 2008 B O 13 13 4 9 1 0 2
56. Aleš Pittner SK HBC Falcon Kročehlavy O 9 13 3 10 0 0 2
57. Ondřej Duchoň HBC Nové Strašecí B U 7 13 3 10 0 0 2
58. Josef Škodák HBC Moribundus Kladno U 13 12 10 2 0 1 2
59. Jonáš Křepelka Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 3 12 8 4 1 0 0
60. Jan Mičko SK Kelti 2008 B U 13 12 7 5 1 0 61
61. Jakub Teinitzer HCZB Sun Devils Kladno U 8 12 7 5 1 0 0
62. Roman Dobrovolný HBK Psi Kladno O 14 12 6 6 4 0 12
63. David Žežulka SK Kelti 2008 B U 10 12 4 8 1 1 2
64. Karel Koláčný HCZB Sun Devils Kladno O 6 12 3 9 0 0 2
65. Tomáš Klepetko P.P.T. Delta Kladno U 15 11 3 8 0 0 2
66. David Adamovský SK HBC Falcon Kročehlavy O 14 11 2 9 0 0 12
67. Lukáš Hoffmann HBC Notor Kladno O 16 11 2 9 0 0 2
68. Štefan Ďurina HBC Nové Strašecí B U 10 10 7 3 2 0 2
69. Jakub Krtička HCZB Sun Devils Kladno U 6 10 6 4 0 0 0
70. Radek Ács HBC Nové Strašecí B U 9 10 6 4 1 0 2
71. Jakub Nicht HBC Nové Strašecí B U 15 10 6 4 0 0 6
72. Josef Hottmar SK Kelti 2008 B U 13 10 5 5 1 0 0
73. František Kougl HBC Moribundus Kladno U 13 10 3 7 2 0 4
74. Jan Žák HBK Psi Kladno U 6 9 7 2 1 0 4
75. Marek Havel HBC Moribundus Kladno U 9 9 6 3 1 0 8
76. Petr Neliba Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 11 9 5 4 0 0 0
77. Michal Houska NFC Sparta Kladno U 15 9 5 4 0 1 2
78. Jan Fabinger SK HBC Falcon Kročehlavy U 16 9 4 5 0 0 12
79. Daniel Tůma Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 12 9 4 5 0 0 18
80. David Jaroš Černá Hvězda Libušín U 11 9 4 5 1 0 8
81. Jiří Zmeškal HBC Notor Kladno U 13 9 2 7 0 0 8
82. Jiří Bečka P.P.T. Delta Kladno U/O 16 8 5 3 3 0 14
83. Jakub Müller HC Narko Kročehlavy U 8 8 5 3 2 0 29
84. Jiří Hrabar SK Kelti 2008 B O 4 8 5 3 2 0 2
85. Dominik Tománek HBC Moribundus Kladno O 7 8 5 3 1 2 10
86. Jan Dosoudil P.P.T. Delta Kladno U 13 8 4 4 1 0 4
87. Radek Lhotka SK Kelti 2008 B U 10 8 4 4 0 0 6
88. David Bratičák Černá Hvězda Libušín O 8 8 3 5 1 0 12
89. Dominik Kopp HC Narko Kročehlavy U 11 8 3 5 0 0 8
90. Alexander Bobočko HBK Psi Kladno U 11 8 3 5 0 0 2
91. Petr Jícha HBC Moribundus Kladno U/O 12 8 3 5 0 0 10
92. Ondřej Hes Černá Hvězda Libušín O 13 8 2 6 2 0 16
93. David Marčanik HBK Psi Kladno U 11 8 2 6 0 0 40
94. Jaromír Správka HBC Vrány Černíkovice U/O 10 8 2 6 1 0 28
95. Michal Ričl SK HBC Falcon Kročehlavy O 13 8 2 6 1 0 20
96. Roman Paiskr HCZB Sun Devils Kladno O 14 8 1 7 0 0 53
97. Jan Duchoň HBC Nové Strašecí B O 13 8 0 8 0 0 8
98. Michal Kutil P.P.T. Delta Kladno U/O 11 8 0 8 0 0 0
99. Martin Kupec SK Kelti 2008 B U 13 7 4 3 0 0 4
100. Jan Bomba NFC Sparta Kladno U 7 7 3 4 2 0 0
101. Daniel Švec Beer Stars Hnidousy - Motyčín O 11 7 3 4 0 0 2
102. Jan Hejcman Černá Hvězda Libušín U 12 7 3 4 2 0 10
103. Ondřej Klicpera HCZB Sun Devils Kladno O 6 7 3 4 0 0 2
104. Václav Kohout HBC Moribundus Kladno U 6 7 3 4 1 0 6
105. Jakub Hrádek HBC Notor Kladno O 9 7 3 4 0 0 6
106. Milan Packa P.P.T. Delta Kladno U 11 7 3 4 1 0 10
107. David Kozák Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 10 7 3 4 0 0 4
108. Michal Kmeť HBC Nové Strašecí B U 3 7 2 5 1 0 0
109. Jaroslav Pužman Černá Hvězda Libušín O 10 7 2 5 1 0 0
110. Daniel Nosek Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 4 7 2 5 0 0 0
111. Jan Buzek HBC Lev Cvrčovice U 16 7 1 6 1 0 6
112. Jan Chalupný SK HBC Falcon Kročehlavy O 14 7 1 6 0 0 4
113. Miroslav Štěpánek HBC Moribundus Kladno O 16 7 0 7 0 0 26
114. Jindřich Malec SK HBC Falcon Kročehlavy U 12 6 5 1 0 0 2
115. Vít Bouška Černá Hvězda Libušín U 11 6 5 1 3 0 10
116. Jan Jůzek P.P.T. Delta Kladno U 7 6 5 1 0 0 0
117. Ladislav Bendl HC Narko Kročehlavy U 9 6 4 2 0 0 18
118. Filip Beran Černá Hvězda Libušín U 8 6 4 2 0 0 6
119. Jakub Hauner HBC Vrány Černíkovice U 11 6 3 3 0 0 4
120. Petr Kofroň NFC Sparta Kladno O 11 6 3 3 0 1 16
121. Nicolas de Fin HBC Nové Strašecí B U 7 6 3 3 0 0 4
122. Jiří Černý SK Kelti 2008 B O 8 6 2 4 0 0 0
123. Jakub Diviš HBC Lev Cvrčovice U/O 10 6 1 5 0 0 0
124. David Volf HBK Psi Kladno U 9 6 1 5 0 0 12
125. Marek Kohout SK Kelti 2008 B U 5 6 1 5 0 0 4
126. Marek Skřivan HCZB Sun Devils Kladno O 11 6 1 5 0 0 6
127. Michal Buzek HBC Lev Cvrčovice U 14 6 0 6 0 0 30
128. Petr Kovařík HBK Psi Kladno U 8 5 4 1 0 0 4
129. Jan Chromek SK Kelti 2008 B U 10 5 4 1 0 0 2
130. David Smeták Černá Hvězda Libušín O 10 5 4 1 0 0 51
131. Jiří Bosák HCZB Sun Devils Kladno U 7 5 3 2 1 0 4
132. Martin Javorský HBC Moribundus Kladno U 14 5 3 2 0 0 6
133. Michal Dvořák HBC Notor Kladno U 13 5 3 2 0 0 2
134. Jiří Fojtík HBC Vrány Černíkovice U/O 6 5 2 3 0 0 0
135. Jan Novotný HBK Psi Kladno U/O 13 5 2 3 1 0 52
136. Jan Bejšovec HC Narko Kročehlavy U 9 5 2 3 0 1 6
137. Adam Pulec HBC Moribundus Kladno U 7 5 2 3 0 0 2
138. Jan Bureš P.P.T. Delta Kladno U/O 10 5 2 3 0 0 0
139. Jan Gierczynski HBC Lev Cvrčovice U 11 5 2 3 0 0 4
140. Lukáš Kalina SK HBC Falcon Kročehlavy U 13 5 2 3 0 0 2
141. David Kos HCZB Sun Devils Kladno U 14 5 2 3 0 0 2
142. Radek Janatka Černá Hvězda Libušín U 10 5 2 3 0 0 0
143. Pavel Čadek HBC Nové Strašecí B U 2 5 2 3 0 0 2
144. Ondřej Pípal NFC Sparta Kladno O 14 5 1 4 0 0 4
145. Michal Holeček HCZB Sun Devils Kladno U 15 5 1 4 0 0 0
146. Pavel Špás HBC Moribundus Kladno U/O 10 5 0 5 0 0 6
147. Jan Šimůnek P.P.T. Delta Kladno U 12 5 0 5 0 0 6
148. Jiří Nedbal HBC Vrány Černíkovice U/O 14 5 0 5 0 0 4
149. Tomáš Komhäuser NFC Sparta Kladno O 13 5 0 5 0 0 28
150. Kamil Černý HBC Notor Kladno U 5 5 0 5 0 0 0
151. Lukáš Kopecký P.P.T. Delta Kladno U 10 4 4 0 1 0 14
152. Kryštof Svoboda HBC Nové Strašecí B U 4 4 3 1 1 0 34
153. Ondřej Zmeškal HBC Notor Kladno U 3 4 3 1 1 0 2
154. Tomáš Klíma NFC Sparta Kladno U 14 4 2 2 0 0 0
155. Marek Petřík HC Narko Kročehlavy O 13 4 2 2 0 0 2
156. Michal Řešátko HBC Moribundus Kladno O 8 4 2 2 0 0 10
157. Petr Urban SK Kelti 2008 B O 11 4 2 2 0 0 2
158. Jakub Ševčík HBC Nové Strašecí B U 2 4 1 3 0 0 0
159. Pavel Straka Černá Hvězda Libušín U 7 4 1 3 0 0 0
160. Jiří Hlavsa HBC Nové Strašecí B U/O 11 4 1 3 0 0 2
161. Jakub Kosina HBK Psi Kladno U 7 4 1 3 0 0 12
162. Pavel Pospíšil HBC Notor Kladno U 3 4 1 3 0 0 6
163. Petr Vašák SK HBC Falcon Kročehlavy U 13 4 1 3 0 0 4
164. Zdeněk Husák HBC Nové Strašecí B U/O 7 4 1 3 0 0 0
165. Josef Stříbrný Černá Hvězda Libušín U 3 4 1 3 0 0 0
166. Jakub Kučera HBC Lev Cvrčovice U/O 15 4 1 3 0 0 48
167. Zdenek Švec Černá Hvězda Libušín U 12 4 0 4 0 0 6
168. Petr Musil P.P.T. Delta Kladno U/O 14 4 0 4 0 0 4
169. Tomáš Bořkovec Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 8 3 3 0 0 0 4
170. Tomáš Bílek HBC Vrány Černíkovice U 11 3 3 0 1 0 6
171. Filip Javůrek HBC Nové Strašecí B U 3 3 3 0 0 0 4
172. Josef Tříška HBC Vrány Černíkovice U 11 3 2 1 0 0 14
173. Tomáš Lašek SK Kelti 2008 B U 5 3 2 1 0 0 0
174. Filip Kozelka HC Narko Kročehlavy U 9 3 2 1 1 0 8
175. Miroslav Petrášek HBK Psi Kladno O 6 3 2 1 0 0 6
176. Marcel Nájemník SK Kelti 2008 B O 5 3 1 2 0 0 4
177. Josef Stříbrný Černá Hvězda Libušín U 5 3 1 2 0 0 0
178. Martin Mikovec SK HBC Falcon Kročehlavy U 15 3 1 2 0 0 8
179. Petr Svoboda HBC Nové Strašecí B O 11 3 1 2 0 0 14
180. Matyáš Kot HBC Nové Strašecí B U 4 3 1 2 0 0 2
181. Ondřej Anis HBK Psi Kladno U/O 10 3 1 2 0 0 2
182. Ondřej Čihák HBC Vrány Černíkovice U 12 3 1 2 0 0 8
183. Jakub Nagy HCZB Sun Devils Kladno U 4 3 1 2 1 0 2
184. Antonín Chaloupka HCZB Sun Devils Kladno U/O 4 3 1 2 0 0 0
185. Tomáš Gulas HC Narko Kročehlavy O 14 3 0 3 0 0 12
186. Michal Houžvíček P.P.T. Delta Kladno U/O 11 3 0 3 0 0 44
187. Ondřej Frolík Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 2 3 0 3 0 0 0
188. Tomáš Prajzler HBK Psi Kladno U/O 9 3 0 3 0 0 20
189. Ondřej Pešula HBC Nové Strašecí B U 2 3 0 3 0 0 2
190. Stanislav Satýnek HBK Psi Kladno O 13 3 0 3 0 0 12
191. Zdeněk Hirsch HBC Moribundus Kladno U/O 9 2 2 0 1 0 24
192. Tomáš Chudoba NFC Sparta Kladno U/O 5 2 2 0 0 0 0
193. Zbyněk Dvořák Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 1 2 2 0 0 1 0
194. Daniel Matys SK Kelti 2008 B O 1 2 2 0 0 0 2
195. Jan Madeja HBC Lev Cvrčovice U/O 3 2 2 0 1 0 2
196. Václav Strejc P.P.T. Delta Kladno O 10 2 1 1 0 0 6
197. Martin Kučera HBC Lev Cvrčovice U 4 2 1 1 0 0 0
198. Václav Řenč HBC Vrány Černíkovice O 14 2 1 1 1 0 10
199. Jan Polák NFC Sparta Kladno O 9 2 1 1 1 0 2
200. Katka Hrkalová HBC Lev Cvrčovice U 10 2 1 1 0 0 0
201. Lukáš Švejcar Beer Stars Hnidousy - Motyčín U 3 2 1 1 0 0 0
202. Dominik Kučera HBC Nové Strašecí B U/O 6 2 1 1 0 0 6
203. Petr Lašek SK Kelti 2008 B U/O 2 2 1 1 0 0 4
204. Pavel Fingerhut HCZB Sun Devils Kladno G 2 2 1 1 0 0 0
205. Lukáš Bárta HBC Nové Strašecí B U/O 4 2 1 1 0 0 0
206. Martin Gabriel HC Narko Kročehlavy O 12 2 1 1 0 0 8
207. Jan Kolář SK Kelti 2008 B U 5 2 1 1 0 0 2
208. Michal Nusl HBC Moribundus Kladno U 6 2 1 1 0 0 6
209. František Brada HBC Nové Strašecí B O 2 2 1 1 0 0 4
210. Matěj Kameništiak HBC Moribundus Kladno U/O 8 2 0 2 0 0 2
211. Jan Häusler SK Kelti 2008 B O 11 2 0 2 0 0 4
212. Martin Dobrý NFC Sparta Kladno O 14 2 0 2 0 0 6
213. Petr Śašek HC Narko Kročehlavy U 12 2 0 2 0 0 6
214. František Linke HBC Nové Strašecí B U 3 2 0 2 0 0 6
215. Tomáš Bartolen SK Kelti 2008 B O 4 2 0 2 0 0 2
216. Tomáš Mathauser SK Kelti 2008 B O 5 2 0 2 0 0 4
217. Martin Gross HC Narko Kročehlavy U 12 2 0 2 0 0 8
218. Adam Janošek SK Kelti 2008 B U 2 1 1 0 0 0 0
219. Lukáš Hrivniak HC Narko Kročehlavy U 3 1 1 0 0 0 0
220. Jiří Laštovička P.P.T. Delta Kladno U/O 15 1 1 0 0 0 2
221. Milan Nájemník SK Kelti 2008 B U/O 7 1 1 0 0 1 6
222. Michal Kučera HBC Lev Cvrčovice O 16 1 1 0 0 0 32
223. Ondřej Novotný HBK Psi Kladno U 4 1 1 0 0 0 6
224. Tomáš Duchoň HBC Nové Strašecí B O 1 1 1 0 0 0 0
225. Zdeněk Klíma HBC Lev Cvrčovice U 3 1 1 0 1 0 0
226. Ondřej Keder HBC Nové Strašecí B U 3 1 1 0 0 0 2
227. Matěj Taufer SK Kelti 2008 B U 1 1 1 0 0 0 0
228. Jan Smetana HBC Lev Cvrčovice U 5 1 1 0 0 0 2
229. Jakub Gabriel HC Narko Kročehlavy U/O 7 1 1 0 1 0 10
230. Pavel Vopat HBC Vrány Černíkovice U 5 1 1 0 0 1 6
231. Vladimír Štěoka HBC Vrány Černíkovice U/O 4 1 1 0 0 0 0
232. FIlip Jurák HBC Moribundus Kladno O 13 1 1 0 0 0 4
233. Jan Šorel Beer Stars Hnidousy - Motyčín O 2 1 0 1 0 0 0
234. Martin Karlík HBC Vrány Černíkovice U 3 1 0 1 0 0 2
235. Jan Mařík NFC Sparta Kladno U/O 3 1 0 1 0 0 4
236. Ondřej Baleka SK Kelti 2008 B U 1 1 0 1 0 0 2
237. Miloš Černohorský Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 1 1 0 1 0 0 0
238. Michal Danda SK HBC Falcon Kročehlavy G 1 1 0 1 0 0 0
239. Jiří Schram HBC Lev Cvrčovice O 15 1 0 1 0 0 4
240. Matěj Soukup HBC Vrány Černíkovice U/O 1 1 0 1 0 0 0
241. Petr Dubský SK HBC Falcon Kročehlavy O 11 1 0 1 0 0 2
242. Jan Husák HBC Moribundus Kladno U 3 1 0 1 0 0 0
243. Miloslav Vopat HBC Vrány Černíkovice U/O 5 1 0 1 0 0 4
244. Vladislav Horáček HBC Nové Strašecí B O 11 1 0 1 0 0 0
245. František Linke HBC Nové Strašecí B U/O 1 1 0 1 0 0 0
246. Petr Straka HBC Lev Cvrčovice U/O 4 1 0 1 0 0 6
247. Otakar Poupě Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 1 1 0 1 0 0 0
248. Lukáš Správka HBC Vrány Černíkovice U/O 6 1 0 1 0 0 10
249. Karel Hanzal NFC Sparta Kladno U/O 14 1 0 1 0 0 2
250. Jaroslav Kovařík HBC Moribundus Kladno U/O 9 1 0 1 0 0 14
251. Jan Vodička Černá Hvězda Libušín U 1 1 0 1 0 0 4
252. Jaroslav Protiva Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 2 1 0 1 0 0 0
253. Michal Perner HBC Vrány Černíkovice O 5 1 0 1 0 0 4
254. Michal Kvarda HBC Lev Cvrčovice U 0 0 0 0 0 0 0
255. Jaroslav Keimar HCZB Sun Devils Kladno U 0 0 0 0 0 0 0
256. Luboš Hausner Černá Hvězda Libušín O 1 0 0 0 0 0 2
257. Tomáš Sýkora SK HBC Falcon Kročehlavy O 0 0 0 0 0 0 0
258. Josef Pospíchal HBC Vrány Černíkovice U 0 0 0 0 0 0 0
259. Václav Král HBC Nové Strašecí B U/O 0 0 0 0 0 0 0
260. Tomáš Soucha HBK Psi Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
261. Tomáš Chaloupecký NFC Sparta Kladno U/O 10 0 0 0 0 0 8
262. Jiří Hamouz HBC Nové Strašecí B U/O 1 0 0 0 0 0 0
263. František Horák HBC Nové Strašecí B U 1 0 0 0 0 0 0
264. Michal Poljakov HBC Lev Cvrčovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
265. Ondřej Kočiš HBK Psi Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
266. Adam Chobotský HCZB Sun Devils Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
267. Tomáš Kajml SK HBC Falcon Kročehlavy U/O 0 0 0 0 0 0 0
268. Michal Brožek HBC Nové Strašecí B U/O 0 0 0 0 0 0 0
269. Ondřej Bakalár Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 0 0 0 0 0 0 0
270. Daniel Vaňo HBC Nové Strašecí B U/O 1 0 0 0 0 0 0
271. Jaroslav Berbr HBC Vrány Černíkovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
272. Petr Žákovec HBC Vrány Černíkovice U 0 0 0 0 0 0 0
273. Vladimír Klíma NFC Sparta Kladno U/O 1 0 0 0 0 0 0
274. Vojtěch Král HBC Nové Strašecí B U/O 0 0 0 0 0 0 0
275. Jan Krásl SK Kelti 2008 B U/O 0 0 0 0 0 0 0
276. Milan Týmr HBC Vrány Černíkovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
277. Tomáš Hamouz HBC Nové Strašecí B U 3 0 0 0 0 0 0
278. Pavel Šašek P.P.T. Delta Kladno U/O 4 0 0 0 0 0 0
279. Martin Maršoun SK Kelti 2008 B O 1 0 0 0 0 0 2
280. Petr Moravec P.P.T. Delta Kladno U 3 0 0 0 0 0 0
281. Martin Nedvěd HBC Notor Kladno U 1 0 0 0 0 0 0
282. Jakub Mikeš SK Kelti 2008 B U/O 0 0 0 0 0 0 0
283. Jan Hanzlík HC Narko Kročehlavy U/O 0 0 0 0 0 0 0
284. Ladislav Chobotský HCZB Sun Devils Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
285. Tomáš Vrkota Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 0 0 0 0 0 0 0
286. Roman Pošta Černá Hvězda Libušín O 4 0 0 0 0 0 0
287. Václav Bomba NFC Sparta Kladno U/O 1 0 0 0 0 0 0
288. Aleš de Fin HBC Nové Strašecí B U/O 1 0 0 0 0 0 0
289. Josef Beran HBC Lev Cvrčovice U/O 1 0 0 0 0 0 0
290. Tomáš Moučka HBC Vrány Černíkovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
291. Martin Starý NFC Sparta Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
292. Ondřej Berbr HBC Vrány Černíkovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
293. Pavel Rajsner HBK Psi Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
294. Antonín Melka Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 0 0 0 0 0 0 0
295. Vojtěch Butor Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 0 0 0 0 0 0 0
296. Jakub Šíma HBC Notor Kladno U 0 0 0 0 0 0 0
297. Štěpán Lev HBC Nové Strašecí B U 1 0 0 0 0 0 0
298. Milan Veselý SK HBC Falcon Kročehlavy U 0 0 0 0 0 0 0
299. Ondřej Bílek HBC Vrány Černíkovice U/O 4 0 0 0 0 0 6
300. Milan Krpelán HBC Lev Cvrčovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
301. Lukáš Karfus Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 1 0 0 0 0 0 0
302. Ivan Veselý Černá Hvězda Libušín U 0 0 0 0 0 0 0
303. Petr Jun NFC Sparta Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
304. Zdeněk Urban P.P.T. Delta Kladno U/O 0 0 0 0 0 0 0
305. Jakub Schwär HBC Moribundus Kladno U 1 0 0 0 0 0 0
306. Jakub Kozina SK HBC Falcon Kročehlavy U 0 0 0 0 0 0 0
307. Karel Slabý HC Narko Kročehlavy O 2 0 0 0 0 0 0
308. Daniel Matuna HBC Lev Cvrčovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
309. Martin Kubec HBC Lev Cvrčovice U/O 0 0 0 0 0 0 0
310. Miroslav Tyburec HBC Moribundus Kladno U/O 3 0 0 0 0 0 0
311. David Pavlák HBC Vrány Černíkovice U/O 1 0 0 0 0 0 0
312. Jiří Benda HBC Nové Strašecí B U/O 0 0 0 0 0 0 0
313. Pavel Mauric HC Narko Kročehlavy O 15 0 0 0 0 0 2
314. Jiří Záhejský HBC Vrány Černíkovice U/O 12 0 0 0 0 0 14
315. Pavel Kačer NFC Sparta Kladno U/O 1 0 0 0 0 0 0
316. Milan Vávra P.P.T. Delta Kladno O 5 0 0 0 0 0 0
317. Rudolf Slaboch HBC Moribundus Kladno U 3 0 0 0 0 0 0
318. Vít Kolovrat SK Kelti 2008 B U 1 0 0 0 0 0 2
319. Martin Šindelář HBC Lev Cvrčovice U/O 4 0 0 0 0 0 0
320. Stanislav Zajíc HCZB Sun Devils Kladno U/O 1 0 0 0 0 0 0
321. Michal Šašek HC Narko Kročehlavy U/O 0 0 0 0 0 0 0
322. Ladislav Pašek HBC Lev Cvrčovice U/O 1 0 0 0 0 0 0
323. Jan Liščák NFC Sparta Kladno U 2 0 0 0 0 0 0
324. Josef Rezek HBC Moribundus Kladno O 0 0 0 0 0 0 0
325. Šimon Vlček Beer Stars Hnidousy - Motyčín U/O 0 0 0 0 0 0 0
326. Michal Piešťanský HBK Psi Kladno O 3 0 0 0 0 0 0
Všichni
Odchytáno +40%
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Jan Kropáč NFC Sparta Kladno 5 225 0 16 3.2 0 -16 2 1 0
2. Tomáš Chudoba NFC Sparta Kladno 9 407 0 36 4 0 -36 0 0 0
3. Jan Černý Beer Stars Hnidousy - Motyčín 3 135 0 8 2.67 0 -8 0 0 0
4. Petr Linc HBC Moribundus Kladno 1 50 0 3 3 0 -3 0 0 0
5. Karel Fajt HBC Notor Kladno 15 546 0 33 2.2 0 -33 0 3 1
6. Jan Váňa HBC Lev Cvrčovice 8 360 0 55 6.88 0 -55 2 1 0
7. Jan Nagy HBC Vrány Černíkovice 6 278 0 29 4.83 0 -29 2 0 0
8. Jiří Titel SK Kelti 2008 B 1 45 0 7 7 0 -7 0 0 0
9. Marek Sýkora Černá Hvězda Libušín 13 546 0 43 3.31 0 -43 2 2 0
10. Karel Janský HC Narko Kročehlavy 1 45 0 9 9 0 -9 0 0 0
11. Jakub Liška HBC Nové Strašecí B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Michal Danda SK HBC Falcon Kročehlavy 15 546 0 42 2.8 0 -42 0 2 0
13. Miroslav Špalek P.P.T. Delta Kladno 8 365 0 37 4.63 0 -37 0 0 0
14. Jan Čadek HBC Nové Strašecí B 3 135 0 21 7 0 -21 0 0 0
15. Tomáš Červenka Beer Stars Hnidousy - Motyčín 8 360 0 16 2 0 -16 0 0 0
16. Radek Malý HBC Moribundus Kladno 14 546 0 61 4.36 0 -61 8 1 1
17. Vladimír Náprstek HBC Notor Kladno 1 45 0 1 1 0 -1 0 0 0
18. Pavel Fingerhut HCZB Sun Devils Kladno 11 497 0 49 4.45 0 -49 0 4 0
19. Michal Kaiml HBK Psi Kladno 15 546 0 44 2.93 0 -44 12 0 1
20. Markéta Králová HBC Lev Cvrčovice 7 315 0 81 11.57 0 -81 0 0 0
21. Petr Lašek SK Kelti 2008 B 1 45 0 2 2 0 -2 0 1 0
22. Ondřej Bílek HBC Vrány Černíkovice 8 338 0 57 7.68 0 -57 0 1 0
23. Michal Kolísek SK HBC Falcon Kročehlavy 1 45 0 0 0 0 0 0 0 1
24. Pavel Hanilec HC Narko Kročehlavy 13 546 0 68 5.23 0 -68 0 0 1
25. Vít Makovský HBC Nové Strašecí B 11 500 0 53 4.82 0 -53 0 0 1
26. Petr Jones Beer Stars Hnidousy - Motyčín 3 135 0 11 3.67 0 -11 0 0 0
27. Adam Pulec HBC Moribundus Kladno 1 45 0 11 11 0 -11 0 0 0
28. Karel Hanzal NFC Sparta Kladno 1 45 0 3 3 0 -3 0 0 0
29. Zdeněk Holub HCZB Sun Devils Kladno 3 135 0 13 4.33 0 -13 0 0 0
30. Tomáš Soucha HBK Psi Kladno 1 45 0 6 6 0 -6 0 0 0
31. Jan Smetana HBC Lev Cvrčovice 1 45 0 9 9 0 -9 0 0 0
32. Miroslav Lavička HBC Vrány Černíkovice 3 26 0 4 6.8 0 -4 0 0 0
33. Michal Kupec SK Kelti 2008 B 12 543 0 31 2.58 0 -31 0 0 1
34. Martin Balý Černá Hvězda Libušín 2 90 0 4 2 0 -4 4 0 0
35. Lukáš Hrivniak HC Narko Kročehlavy 1 45 0 6 6 0 -6 0 0 0
36. Karel Šnobl HBC Nové Strašecí B 2 90 0 8 4 0 -8 0 2 0
37. Pavel Šmíd Beer Stars Hnidousy - Motyčín 2 90 0 6 3 0 -6 0 0 0
38. Miloslav Muškát P.P.T. Delta Kladno 7 315 0 30 4.29 0 -30 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Tomáš Chudoba NFC Sparta Kladno 9 407 0 36 4 0 -36 0 0 0
2. Karel Fajt HBC Notor Kladno 15 546 0 33 2.2 0 -33 0 3 1
3. Jan Váňa HBC Lev Cvrčovice 8 360 0 55 6.88 0 -55 2 1 0
4. Marek Sýkora Černá Hvězda Libušín 13 546 0 43 3.31 0 -43 2 2 0
5. Michal Danda SK HBC Falcon Kročehlavy 15 546 0 42 2.8 0 -42 0 2 0
6. Miroslav Špalek P.P.T. Delta Kladno 8 365 0 37 4.63 0 -37 0 0 0
7. Tomáš Červenka Beer Stars Hnidousy - Motyčín 8 360 0 16 2 0 -16 0 0 0
8. Radek Malý HBC Moribundus Kladno 14 546 0 61 4.36 0 -61 8 1 1
9. Pavel Fingerhut HCZB Sun Devils Kladno 11 497 0 49 4.45 0 -49 0 4 0
10. Michal Kaiml HBK Psi Kladno 15 546 0 44 2.93 0 -44 12 0 1
11. Ondřej Bílek HBC Vrány Černíkovice 8 338 0 57 7.68 0 -57 0 1 0
12. Pavel Hanilec HC Narko Kročehlavy 13 546 0 68 5.23 0 -68 0 0 1
13. Vít Makovský HBC Nové Strašecí B 11 500 0 53 4.82 0 -53 0 0 1
14. Michal Kupec SK Kelti 2008 B 12 543 0 31 2.58 0 -31 0 0 1
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. Beer Stars Hnidousy - Motyčín 18 16 0 0 2 121:49 0 6.72 2.72 10 0 40 25 2 2 26 92.31 105 6
2. HBC Notor Kladno 18 15 1 0 2 106:39 0 5.89 2.17 11 1 30 36.67 5 4 29 82.76 62 3
3. SK Kelti 2008 B 18 13 2 0 5 108:50 0 6.00 2.78 7 2 34 20.59 2 2 40 95 129 7
4. SK HBC Falcon Kročehlavy 18 12 2 1 6 88:49 0 4.89 2.72 5 1 32 15.63 6 1 31 80.65 101 6
5. HCZB Sun Devils Kladno 18 12 1 1 6 131:68 0 7.28 3.78 12 1 30 40 7 3 29 75.86 107 6
6. Černá Hvězda Libušín 17 12 1 1 5 64:46 0 3.76 2.71 14 5 70 20 11 1 60 81.67 223 13
7. NFC Sparta Kladno 18 10 0 2 8 87:64 0 4.83 3.56 12 0 38 31.58 14 4 38 63.16 133 7
8. HBC Moribundus Kladno 18 9 4 3 9 54:81 0 3.00 4.50 6 3 62 9.68 14 3 62 77.42 152 8
9. HBK Psi Kladno 18 8 1 1 10 64:63 0 3.56 3.50 6 2 36 16.67 9 1 50 82 204 11
10. HBC Nové Strašecí B 18 8 1 0 10 56:88 0 3.11 4.89 5 1 31 16.13 4 0 34 88.24 104 6
11. HC Narko Kročehlavy 18 4 0 0 13 43:111 0 2.39 6.17 7 2 31 22.58 7 1 44 84.09 127 7
12. HBC Vrány Černíkovice 17 3 0 3 14 47:98 0 2.76 5.76 4 1 40 10 14 2 45 68.89 124 7
13. P.P.T. Delta Kladno 18 2 0 1 16 49:81 0 2.72 4.50 10 3 58 17.24 5 0 31 83.87 116 6
14. HBC Lev Cvrčovice 18 0 0 0 18 31:162 0 1.72 9.00 6 3 32 18.75 15 1 45 66.67 152 8

Beer Stars Hnidousy - Motyčín

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kloček Petr 27165 163187 > 10 - 19. 10. 2019
2. Kloček Petr 27165 163187 > 10 - 19. 10. 2019
3. Tůma Daniel 44725 163195 > 10 - 26. 10. 2019

Černá Hvězda Libušín

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Joch Ondřej 31321 163199 > 10 - 27. 10. 2019
2. Joch Ondřej 31321 163199 > OK - 27. 10. 2019
3. Marčanik David 25741 163169 > 10 - 29. 09. 2019
4. Marčanik David 25741 163169 > OK - 29. 09. 2019
5. Smeták David 32686 163163 > 5 - 22. 09. 2019
6. Smeták David 32686 163163 > OK - 22. 09. 2019
7. Smeták David 32686 163199 > 10 - 27. 10. 2019

HBC Lev Cvrčovice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Buzek Michal 26067 163235 > 10 - 07. 12. 2019
2. Buzek Michal 26067 163235 > OK - 07. 12. 2019
3. Kučera Jakub 41909 163185 > 10 - 13. 10. 2019
4. Kučera Michal 42042 163173 > 10 - 29. 09. 2019

HBC Moribundus Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hirsch Zdeněk 34169 163215 > 10 - 17. 11. 2019

HBC Nové Strašecí B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Svoboda Kryštof 40318 163169 > OK - 29. 09. 2019
2. Svoboda Kryštof 40318 163169 > 10 - 29. 09. 2019

HBC Vrány Černíkovice

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Řenč Václav 41480 163156 > 10 - 21. 09. 2019
2. Správka Jaromír 34668 163222 > 10 - 23. 11. 2019

HBK Psi Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Dobrovolný Roman 40441 164473 > 10 - 27. 10. 2019
2. Kaiml Michal 21544 164473 > 10 - 27. 10. 2019
3. Kosina Jakub 20657 163164 > 10 - 22. 09. 2019
4. Novotný Jan 15728 163158 > 10 - 21. 09. 2019
5. Novotný Jan 15728 163158 > OK - 21. 09. 2019
6. Prajzler Tomáš 9418 163222 > 10 - 23. 11. 2019
7. Růžička Martin 13225 164473 > 10 - 27. 10. 2019
8. Růžička Martin 13225 164473 > 10 - 27. 10. 2019
9. Růžička Martin 13225 163240 > 10 - 14. 12. 2019

HC Narko Kročehlavy

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Bendl Ladislav 15492 163215 > 10 - 17. 11. 2019
2. Müller Jakub 19505 163237 > 5 - 08. 12. 2019
3. Müller Jakub 19505 163237 > OK - 08. 12. 2019

HCZB Sun Devils Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Paiskr Roman 6130 164470 > 5 - 21. 09. 2019
2. Paiskr Roman 6130 164470 > OK - 21. 09. 2019
3. Paiskr Roman 6130 163239 > 10 - 15. 12. 2019
4. Rambousek Vladimír 22222 163206 > 10 - 03. 11. 2019

NFC Sparta Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Javůrek Michal 31950 163223 > 5 - 24. 11. 2019
2. Javůrek Michal 31950 163223 > OK - 24. 11. 2019
3. Kofroň Petr 27289 163223 > 10 - 24. 11. 2019
4. Komhäuser Tomáš 15660 163223 > 10 - 24. 11. 2019

P.P.T. Delta Kladno

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Houžvíček Michal 30678 163163 > OK - 22. 09. 2019
2. Houžvíček Michal 30678 163163 > 10 - 22. 09. 2019
3. Houžvíček Michal 30678 163239 > 10 - 15. 12. 2019

SK HBC Falcon Kročehlavy

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Nevařil Pavel 14374 163237 > OK - 08. 12. 2019
2. Nevařil Pavel 14374 163237 > 5 - 08. 12. 2019
3. Ričl Michal 26630 163196 > 10 - 26. 10. 2019

SK Kelti 2008 B

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Mičko Jan 16124 163168 > 10 - 28. 09. 2019
2. Mičko Jan 16124 163190 > 10 - 20. 10. 2019
3. Mičko Jan 16124 163235 > 5 - 07. 12. 2019
4. Mičko Jan 16124 163235 > OK - 07. 12. 2019

Partneři českého hokejbalu