2. Liga

Rafani v prvním jarním kole ztratili bod proti Hostivaři! Kelti nadělovali!

Jak dopadly první zápasy 2. Ligy na jaře? V prvním kole v jarní části 2. Ligy se podařilo Hostivaři obrat vedoucí Rafany o jeden bod! Kelti brali plný počet bodů proti Ďáblům za výhru 15:3. Jak probíhaly další zápasy a jak skončily se dozvíte v reportáži z tohoto kola!

Rafani ztratili bod za remízu s Hostivaří!

HBC Hostivař – Rafani Praha 5:6ss (2:1,2:3,1:1 – 0:1)

Střely na branku: 36:55, Vyloučení: 7:6, Přesilovky: 4:6, Využití: 0:0, Oslabení: 0:0, Diváků: 0

Branky a nahrávky: 5. Kerouš (Staněk, Mareš), 12. Jirsák (Mareš), 19. Kerouš (Mareš), 25. Minarčík (Staněk, Brož), 39. Kerouš (Němeček) – 9. Uher (Tóth, Vosmik), 16. Tóth (Ruda), 27. Marušinec (Tóth, Strejček), 27. Strejček (Pařízek), 36. Zajíc (Pařízek, Danov), 50. Tóth

Favoriti z Rafanů nastoupili k pražskému zápasu proti Hostivaři B. Avšak jarní Hostivař byla Rafanům vyrovnaným soupeřem, který chtěl vyhrát. Na to poukázal Kerouš v 5. minutě. Hosté vyrovnali, ale po první třetině odcházeli do kabin se stavem 2:1. Ve druhé části zápasu se jim podařilo ihned vyrovnat, ale ve 25. minutě byla Hostivař ve dvoubrankovém náskoku. Naštěstí pro Rafany se ve 27. minutě trefil Marušinec a Strejček. V poslední periodě Rafani zápas otočili, ale Kerouš Hostivaři vystřelil alespoň bod a v nájezdech následně proměnil Tóth.

Kelti si proti Ďáblům zastříleli!

SK Kelti 2008 – SK Ďáblové Praha 15:3 (4:0,3:2,8:1)

Branky a nahrávky:8. Beneš (Taufer, Kovárník), 13. Halman (Procházka), 14. Maršoun (Tvarůžek), 15. Urban (Maršoun), 22. Kovárník (Taufer), 26. Beneš (Kovárník, Taufer), 27. Urban (Tvarůžek), 33. Vozdecký (Tvarůžek), 35. Kohout (Kovárník), 36. Kovárník (Taufer, Kubr), 39. Taufer (Vrabec), 40. Beneš (Taufer, Kovárník), 43. Halman (Procházka, Häusler), 43. Beneš (Procházka, Halman), 44. Beneš (Taufer) – 19. Král (Joch), 29. Doležal (Slabý), 38. Král (Joch, Němec)

SK Kelti 2008 se přes zimu na jarní část připravili více než dobře. S velkou formou se potkal berounský Beneš, který málem zkompletoval 2 hattricky. Bylo jasným, kdo je od první minuty pánem na hřišti. Na to poukazuje i počet střel a branek. Ďáblové však mají dobrou bilanci, protože vstřelit 3 góly z 15 střel je obdivuhodné. Za Kelty navíc oblékl dres Martin Tvarůžek!