2. Liga

Rafani ani jednou nezaváhali! Pražská přestřelka pro Hostivař!

Další utkání přineslo zajímavé výsledky. Rafani nezaváhali jak proti Kladnu, tak proti Keltům. Hrdlořezy nestačily na rozjetý Defekt z Třebíze a pražskou přestřelku lépe zvládli hokejbalisté z Hostivaře. Duel mezi mladoboleslavskými Tygry a rezervou KOVA skončil jasně pro domácí Tygry!

Kelti nenašli recept na brankáře Rafanů!

Rafani Praha – SK Kelti 2008 4:0 (1:0,1:0,2:0)

Střely na branku: 36:39, Vyloučení: 4:4, Přesilovky: 2:1, Využití: 0:0, Oslabení: 1:0, Diváků: 3

Branky a nahrávky: 6. Tóth (Stejček), 28. Tóth (Jelínek), 39. Němček (Marušinec, Rulf), 45. Stejček (Tóth, Marušinec)

Vedoucí tabulky z Prahy šel do boje proti zkušeným Keltům. Lépe však v první třetině začali domácí Rafani, kterým vedení vystřelil Tóth. Hostující celek se domácím však vyrovnal, ale nemohl vyzrát na domácího brankáře. Ten svůj tým držel až do konce zápasu a nepustil ani jednu branku. Ve druhé třetině ujistil Rafany podruhé Tóth a v posledních minutách duelu se prosadil Němček a v oslabení na 4:0 navyšoval Strejček.

Třebíz si z Hrdlořez odvezla 3 body!

HC Red Wings Hrdlořezy - HBC Defekt Třebíz 0:4 (0:0,0:2,0:2)

Branky a nahrávky: 20. Hulcr (Bednár), 23. Pavlík (Bednár, Korbel), 32. Rubeš (Bednár), 41. Rubeš (Pavlík, Gotthard)

Hráči s Defektu šli do zápasu proti Red Wings pro jasné 3 body, to ale proti jarnímu celku Hrdlořez teď nebylo tak jednoduché. Red Wings se v 1. třetině zmohly na dobré šance, ale to i Defekt. První část duelu byla proto velmi vyrovnaná. Vše se zlomilo až v prostředním dějství, kdy rychlé góly vstřelil hostující Hulcr a Pavlík. Uklidněná Třebíz vstoupila do poslední periody ještě s větším náskokem, když navyšoval ve 31. minutě Rubeš. Na všechny 3 branky nahrával Bednár. Poté Rubeš pouze kosmeticky upravil.

Ďáblové konečně někoho potrápili! Na body to nestačilo!

SK Ďáblové Praha – HBC Hostivař B 7:10 (0:1,0:4,7:5)

Branky a nahrávky: 31. Král (Joch), 34. Doležal (Burda), 35. Cigánik (Pošta), 36. Cigánik (Pošta, Krá), 37. Klíma (Joch, Cigánik), 40. Cigánik (Klíma, Král), 44. Klíma (Cigánik, Joch) – 7. Petrášek (Mareš, Blažek), 23. Zámečník (Mareš, Jirsák), 23. Paško (Krupka), 27. Zámečník (Jirsák, Petrášek), 28. Paško (Minarčík, Brož), 32. Paško (Krupka), 33. Brož (Krupka, Němeček), 38. Paško (Krupka, Brož), 38. Mareš (Zámečník, Jirsák), 44. Paško (Minarčík, Brož)

Velmi pikantní utkání se odehrálo na půdě pražský Ďáblů, kteří přivítali HBC Hostivař B. První třetina nabídla pouze 1 gól a zdálo, že zápas bude velmi poklidný. To se změnilo v prostřední části zápasu, kdy Hostivař odskočila na rozdíl 5 branek. Velký zápas za Hostivař odehrál Josef Paško, Marek Brož a Lukáš Krupka, jež řídili výhru Hostivaře. Hostujícímu celku se nemohlo nic stát, když vedl o 5 branek, v tom se ale hostivařští hráči zmýlili. Ďáblové zpočátku 3. třetiny využili tři přesilovky, přičemž u všech gólu byl Patrik Cigánik, Tomáš Král, Ondřej Joch nebo Josef Klíma. I když se Ďáblové jen trochu přiblížili Hostivař, tak ta ihned zareagovala nejčastěji z hole Paška, který si zapsal 5 branek. V čase 39:20 byl stav utkání 9:6, přičemž oba týmy ještě vstřelily po brance a zápas skončil 7:10

Tygři si jednoznačně poradili s KOVEM!

HBC Tygři Mladá Boleslav – TJ KOVO Praha B 5:0 (1:0,2:0,2:0)

Branky a nahrávky: 7. Lhota L. (Rudolph), 24. Lhota T. (Lhota L., Rudolph), 28. Erben, 33. Pohl (Müller, Číhala), 35. Lhota L. (Lhota T., Řípa)

Suverénní zápas se odehrál v Mladé Boleslavi, kam zajíždělo KOVO. Hosté se zmohli na menší tlak v 1. třetině, kdy inkasovali pouze jednu branku od Lukáše Lhoty. Avšak druhá a třetí část duelu patřila domácí, kdy góly přidali Tomáš Lhota, Erben, Pohl a podruhé Lukáš Lhota. Bratři Lhotové opět vyzráli na další tým. Tygři tak již spíše pilují formu na play-off.

Rafani si proti Kladnu zastříleli!

HBC Kladno B – Rafani Praha 2:7 (0:2,1:2,1:3)

Branky a nahrávky: 22. Honický (Opatrný), 36. Čacký (Jedelský) – 10. Průcha (Strejček, Tóth), 15. Strejček (Průcha, Uher), 29. Tóth (Strejček, Uher), 30. Průcha (Tóth), 31. Tóth (Marušinec, Uher), 33. Tóth (Průcha, Marušinec), 43. Tóth (Marušinec, Ruda)

Jednoznačná záležitost se odehrála na kladenském stadionu, kam jeli hrát Rafani. Ti na nic nečekali a po zahřívacích 10 minutách šli do vedení po gólu Průchy. Na něj navázal v poslední minutě první části duelu Střejček. V prostřední periodě na 1:2 snižoval Honický, ale poté se rozjel brankostroj Tomáš Tótha. Ten ve 29. minutě navrátil dvojbrankové vedení na stranu Rafanů. Kladno si závěr druhé třetiny a úvod posledního dějství vůbec nepohlídalo. Po 30 minutách to bylo 1:4 pro hosty, kteří nejvíce udeřili až ve třetí třetině. V ní byl nejvíce vidět Tomáš Tóth, který zkompletoval hattrick, a navíc přidal jednu branku k tomu. Domácí se zmohli pouze na kosmetikou úpravu na 2:7.