Český pohár

V Českém poháru postoupilo ze středních Čech pouze extraligové Kladno! Poradilo si s Dobřany

V dubnu se odehráli 4 čtvrtfinálové zápasy v Českém poháru, které rozhodli o postupujících mezi Final four. Datlové bojovali o postup proti Ježkům z Heřmanova Městce, na které však nestačili. Letohrad postoupil přes Karvinou! Vlčí Smečka vypadla proti Pardubicím a Kladno si poradilo s Dobřany!

Čtvrtfinále

Kladno si jasně šlo za postupem proti Šnekům

HBC Kladno – TJ Snack Dobřany 4:1 (0:1,3:0,1:0)

Střely na branku: 32:18, Vyloučení: 4:5, Přesilovky: 5:3, Využití: 1:0, Oslabení: 0:0, Diváků: 89

Branky a nahrávky: 16. Potekhin, 23. Patyk (Schnaubelt), 25. Špaček (Potekhin, Schnaubelt), 33. Zdrůbecký (Schnaubelt) – 13. Stránský (Voves)

Extraligové střetnutí o postup mezi nejlepší 4 celky v Českém poháru se uskutečnilo také v Kladně, kam zajížděli Šneci. Ti se v první třetině bránili, ale pohotovým výpadem šli do vedení po gólu Stránského. Kladnu se podařilo vyrovnat v čase 15:28 z hole Potekhina. Do konce prostředí části duelu Rysové přidali další dvě branky a již zápas zcela kontrolovali. V poslední třetině přidali další branku, což jim jednoduše zajistilo postup.