2. Liga

Tygři ovládli pátý duel proti Keltům! Finále tedy vypukne mezi Mladou Boleslaví a Hostivaří!

Semifinálová série Mladé Boleslavi proti Keltům musela jít do rozhodující pátého duelu, který lépe zvládli domácí Tygři. Ti si vybojovali právo hrát o letošní titul proti pražské Hostivaři. Na co se můžete těšit ve finále? Dokáží hostivařští hokejbalisté skolit dalšího favorita série?

Tygři si pojistili finále v poslední minutě pátého duelu!

Semifinálové série

Středa 1. června 2022

HBC Tygři Mladá Boleslav – SK Kelti 2008 4:1 (1:0,1:1,2:0)

Střely na branku: 31:23, Vyloučení: 2:0, Přesilovky: 0:2, Využití: 0:1, Oslabení: 0:0, Diváků: 0

Branky a nahrávky: 11. Lhota T. (Lhota L., Izaj), 30. Řípa, 45. Lhota T. (Krejčí, Řípa), 45. Šindelář – 30. Kovárník (Malý)

Pátý duel této série v sobě nesl velkou váhu a také nervozitu, což potvrdil úvod duelu, kdy se týmy spíše oťukávaly. Lehce navrch však měli domácí, kteří také otevřeli skóre zápasu, když v 11. minutě vsítil Tomáš Lhota. Tempo zápasu lehce opadlo a docházelo k soubojům o balónek a každý metr hřiště. Hra se tedy vyrovnala a oba brankáři drželi až do konce druhé třetiny. V poslední minutě prostředního dějství jako první kapituloval v oslabení mladoboleslavský gólman, který nestačil na střelu Kovárníka. Kelti se dopustili fatální chyby, protože po vstřelené brance inkasovali po 10 vteřinách hry, což pro ně bylo osudným. Tygři vedli po 30 minutách 2:1 a byli postupu blíže. Tento těsný náskok si domácí pečlivě hlídali, přičemž dvěma brankami v poslední minutě si postup pojistili.

Kdo finálové série vstoupí lépe? Kdo získá první body nutné k titulu?

Finálové série

Sobota 4. června 2022

HBC Tygři Mladá Boleslav – HBC Hostivař B 11:00

Neděle 5. června 2022

HBC Tygři Mladá Boleslav – HBC Hostivař B 14:00

Hostivař se budou pokoušet porazit dalšího favorita! Tentokrát Mladou Boleslav!

Hostivař ušla do finále velmi složitou cestou! Nejdříve v hektické sérii vyřadila Defekt, kdy ovládla rozhodující duel v prodloužení! V semifinále na Hostivař B čekal ještě tvrdší oříšek, jímž byli Rafani, kteří se nesešli s play off formou a museli se s titulem rozloučit! Hostivař porazila Rafany 1:3 na zápasy! Tygři se dostali do semifinále přes Kladno a v semifinále zvládli kritickou situaci a v 5 duelech udolali Kelty! Kdo bude mít větší morálku a získá titul?