2. Liga

Kladno B podruhé v sezóně padlo! Rafani mají první výhru

Ve středu 14. září se odehrál druhý zápas sezóny ve 2. Lize. V něm nastoupili Rafani proti rezervě Kladna, která schytala první porážku na Hostivaři. Rysové museli zkousnout i druhou prohru, když v přestřelce prohráli podruhé v Praze. Tentokrát s Rafany.

Rafani ukázali svoji produktivitu ihned na úvod sezóny! Král Kladno nezachránil

Středa 14. září 2022

Rafani Praha – HBC Kladno B 9:6 (2:1,4:4,3:1)

Branky a nahrávky: 2. Postulka, 9. Pařízek (Průcha, Kovář), 24. Průcha (Tóth), 25. Průcha (Tóth), 28. Kovář (Strejček), 30. Kovář (Strejček, Tóth), 36. Průcha (Kovář, Pařízek), 44. Tóth, 45. Pařízek (Fišer) – 14. Král, 19. Král (Jelínek), 21. Král (Rychlý), 22. Král (Joch), 30. Artl, 43. Král (Paták)

Domácí hokejbalisté využili výhodu domácího prostředí ihned na úvod utkání. Bylo vidět, že se na hokejbal přes léto těšili. Po dvou minutách rychle vedli a v 9. minutě to bylo již 2:0 pro Rafany. Hosté dokázali manko stáhnout na jednu branku, když se trefil Král. Stejný forward v 19. minutě vyrovnal a o 2 minuty déle dovršil hattrick a poslal Kladno do trháku. Kladenského Krále Rafani nemohli zastavit, bylo ho plné hřiště. Ve 22. minutě dal svůj 4. gól v zápase a Kladno vedlo již 2:4. Rafani však zabrali a dvěma góly Průchy a Kováře šli opět dovední, i když Artl snížil. Po druhé periodě byl stav 6:5. Poslední část rozhodla, když Průcha zkompletoval hattrick. Kladno pouze snížilo a opět to byl Král, poté však přišly dva góly a Rafani slavili.