Český pohár

Hostivař jde v Českém poháru dál! Kladno si to rozdá s druholigovým Pískem!

Tento víkend se odehraje 4. kolo Českého poháru, v němž středočeští zástupci budou bojovat o postup do čtvrtfinále. HBC Hostivař již v předstihu postoupila přes Plzeň, kterou porazila 4:5. HBC Kladno vyzve jihočeský Písek z 2. Ligy. Na Kert Park čeká ústecká Elba.

Půjdou Středočeši dál?

V neděli 26. února 2023 na jih Čech pocestuje extraligové Kladno, na které zkusí vyzrát druholigový Písek. Budou Rysové nekompromisní. A jak si s ústeckou Elbou poradí mistr z Kert Parku? Ve středu 15. února se již odehrálo 4. kolo Českého poháru mezi Plzni a Hostivaří. Tento vyrovnaný duel vypadal od začátku lépe pro domácí Mečouni, kteří po 4 minutách hry vedli 2:0, avšak na začátku druhé třetiny vyrovnal Jan Čejka na 2:2. Pražané se potom v průběhu duelu dostali do dvoubrankového vedení, na které reagoval Hanuš gólem z přesilovky – 3:4. Radim Štěpáník však vítězným gólem ve 40. minutě zajistil Hostivaři postup i přes snížení Davídka.