Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2:0 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2:3 |
HBC Svítkov Stars Pardubice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.06.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
14.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0:3 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.06.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Hradec Králové 1988
|
1:9 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
01.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:3 |
HBC Hradec Králové 1988
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
26.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
SK Kelti 2008
|
0 | 1 | 1 | 4 | |
26.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
3:6 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.05.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0:3 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
3:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
18.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
2:1 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
12.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
7:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
11.05.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3:4p |
Ježci Heřmanův Městec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:5 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
01.05.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:0p |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
11:2 |
HBC Kladno
|
1 | 0 | 1 | 4 | |
20.04.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Dandy Malé Březno
|
6:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
13:3 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 2 | 3 | 0 | |
14.04.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
4:3 |
HBC Coma Team
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
07.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:1 |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
30.03.2024 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
24.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:4 |
HBC Plzeň
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
23.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
1:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
3:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 2 | 3 | 2 | |
25.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
4:5 |
HBC Black&White Děčín
|
1 | 2 | 3 | 0 | |
25.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Ještěři Ústí nad Labem
|
4:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
11.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ SHC Warriors Chlumec
|
6:5 |
HBC Black&White Děčín
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
11.02.2024 | 2. Liga - Čechy Sever |
HBC Coma Team
|
3:2p |
Elba DDM Ústí nad Labem B
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
04.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
9:3 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
28.01.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
SK Dubí B
|
2:0 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
2:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 2 | 3 | 0 | |
25.11.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:2 |
HBC Kladno
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
18.11.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:4 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
12.11.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
2:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 2 | 2 | 2 | |
11.11.2023 | Extraliga juniorů |
SK Rebel Praha
|
0:9 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3 | 2 | 5 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:0 |
HbC Zliv
|
3 | 0 | 3 | 2 | |
28.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
3:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
0:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
14:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
21.10.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:4 |
SK Kelti 2008
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
21.10.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
5:6 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
4:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 2 | 3 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Plzeň
|
6:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.10.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:0 |
HBC Rakovník
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3:2 |
SK Kelti 2008
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
07.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Kladno
|
1:2p |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
30.09.2023 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1:12 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2 | 3 | 5 | 0 | |
28.09.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
12:1 |
SK Rebel Praha
|
3 | 1 | 4 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
23.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
Wolves Chomutov
|
4:8 |
HBC Black&White Děčín
|
1 | 3 | 4 | 0 | |
17.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
14:1 |
HbC Kings Teplice
|
3 | 1 | 4 | 0 | |
16.09.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
18:2 |
TJ Tatran Třemošná
|
3 | 4 | 7 | 2 | |
09.09.2023 | Extraliga juniorů |
SK Kelti 2008
|
3:1 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HBC Svítkov Stars Pardubice
|
3:1 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
27.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HBC Plzeň
|
1:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HC Kert Park Praha
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:1 |
HBC Hradec Králové 1988
|
0 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Final Four - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Play-Off | HBC Black&White Děčín | útočník | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Play-Off - Čtvrtfinále | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Final Four - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
2. Liga - Čechy Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem B | útočník | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 5 | 5 | 2 | 7 | 1 | 0 | 4 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Základní část | HBC Black&White Děčín | útočník | 7 | 7 | 8 | 15 | 1 | 1 | 0 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 12 | 7 | 4 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 19 | 24 | 22 | 46 | 2 | 1 | 12 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Kvalifikace - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 6 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina A | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 9 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 16 | 17 | 10 | 27 | 1 | 1 | 6 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 18 | 9 | 11 | 20 | 1 | 0 | 2 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Challenge Cup 2022 - Základní část | Camp U14 - Červený Tým | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U13 - 2021 - Základní část | Ústecký kraj | útočník | 6 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 17 | 13 | 12 | 25 | 1 | 1 | 6 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Letní Pohár mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Markmed Pohár dorostu - Play-off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Markmed Pohár dorostu - Final Eight - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Letní Pohár starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 4 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 7 | 3 | 4 | 7 | 1 | 0 | 4 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 12 | 8 | 11 | 19 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 18 | 19 | 12 | 31 | 4 | 1 | 0 |
Sezóna 2017-2018 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Střed - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 15 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2016-2017 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor minipřípravek ČECHY STŘED 2016-2017 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků ČECHY STŘED 2016-2017 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2015-2016 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor minipřípravek ČECHY STŘED 2015-2016 - Přebor minipřípravek - ČECHY STŘED 2015-2016 | SC Dragons Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2014-2015 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MČR minipřípravek 2015 - MČR minipřípravek 2015 - Skupina A | SC Dragons Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
MČR minipřípravek 2015 - MČR minipřípravek 2015 - Skupina o 7. místo | SC Dragons Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |