2. Liga

Rafani nadělovali! Rakovník ztratil, jak se bude hrát tento víkend?

V poslední době se odehrály pouze tři zápasy, v nichž byly dva vysoké výsledky a jeden vyrovnaný zápas. Hostivař a Rafani slavili. KOVO má cenný skalp. A jak bud vypadat další jízdní řád 2. Ligy ve středních Čechách?

Rakovník prohrál s Kovem

TJ KOVO Praha B – HBC Rakovník 3:2pp (0:2,1:0,1:0 – 1:0)

Vypadalo to, že si Raci odvezou body z pražské Palmovky. Po první třetině vedly 0:2, ale Veselka snížil v čase 18:9 na 1:2. KOVO s vypětím všech sil vyrovnalo půl minuty před koncem zápasu. Dokonce domácí hráli v prodloužení přesilovku, kterou využil Veselka druhým gólem.

HBC Defekt Třebíz – HBC Hostivař B 2:7 (0:1,1:5,1:1)

První část třetiny byla gólově hluchá, avšak byla to Hostivař, která šla do vedení. Po první siréně dokonce Pražané svůj náskok navýšili na 0:3. Poté přišlo lehké snížení ze strany Defektu, ale poté to byla Hostivař, jenž dominovala. Do konce zápasu přidala branky a skóre se zastavilo na 2:7.

Rafani Praha – HBC Kladno B 12:0 (5:0,1:0,6:0)

Kladenským Rysům se v Praze vůbec nedařilo. V rozmezí minuty prohrávali již 3:0, přičemž po první třetině to bylo 5:0. Do konce zápasu Rafani přidali ještě 7 branek. Mikl zaznamenal nulu.

KOVO bude chtít navázat na výhru proti Defektu

V sobotu 16.3. 2024 půjde do boje Rakovník proti Kladnu. Spraví si Raci chuť ze zápasu proti KOVU? A co Kladno? Bude v lepším rozpoložení? Na Vosy čeká zápas proti Třebízi. O den později se utká rezerva Hostivaře a Hrdlořezy.