Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Pražská Liga - sk. A
Pražská Liga - sk. B
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
2. Liga
Pražská
Kladenská
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Projekty
Regionální akce
Svazové akce
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
RAK
0
KLB
0
04. 05.
13:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
04. 05.
19:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
05. 05.
13:00
Karta zápasu
RAK
0
KLB
0
05. 05.
15:00
Karta zápasu
Regionální liga
BBD
0
FEN
0
05. 05.
15:00
Karta zápasu
RAB
0
MED
0
05. 05.
17:00
Karta zápasu
REB
0
GOB
0
05. 05.
18:00
Karta zápasu
AVA
0
MBP
0
05. 05.
19:00
Karta zápasu
AVA
0
MBP
0
06. 05.
19:30
Karta zápasu
RAB
0
MED
0
08. 05.
13:00
Karta zápasu
BBD
0
FEN
0
08. 05.
15:00
Karta zápasu
GOB
0
REB
0
08. 05.
17:00
Karta zápasu
MBP
0
AVA
0
08. 05.
19:00
Karta zápasu
Oblastní liga
NKR
0
SPA
0
04. 05.
13:30
Karta zápasu
FAL
0
KEB
0
04. 05.
15:15
Karta zápasu
NKR
0
KEB
5
05. 05.
Konec
Karta zápasu
AMK
0
SDK
0
05. 05.
10:45
Karta zápasu
DEL
0
MOR
0
05. 05.
12:30
Karta zápasu
BSH
0
VRC
0
05. 05.
14:15
Karta zápasu
MKL
0
LEV
0
05. 05.
16:00
Karta zápasu
LEV
0
NOT
0
08. 05.
10:00
Karta zápasu
VRC
0
MKL
0
08. 05.
15:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
TMB
0
KEA
0
04. 05.
10:00
Karta zápasu
HOS
0
REB
0
04. 05.
13:30
Karta zápasu
WOL
0
KEB
0
04. 05.
16:00
Karta zápasu
KLA
0
UNL
0
04. 05.
17:00
Karta zápasu
Mladší dorost
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
Baráž o Extraligu ml. dorostu 2009-2010
Základní část
Playoffs 2009
Elba Peml Ústí nad Labem
HBC DDM Alfa Pardubice
HBC Škoda Plzeň
SK Ďáblové Praha
SK Jihlava
SK OEZ Testa Letohrad
SK Spectrum Praga
TJ HBC KEB Kladno