Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Pražská Liga - sk. A
Pražská Liga - sk. B
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
2. Liga
Pražská
Kladenská
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Projekty
Regionální akce
Svazové akce
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
DEF
0
KOB
0
11. 05.
14:00
Karta zápasu
KLB
0
RAK
0
11. 05.
15:00
Karta zápasu
DEF
0
KOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
KLB
0
RAK
0
12. 05.
18:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
RAK
0
KLB
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
Regionální liga
GOB
0
REB
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
11. 05.
14:00
Karta zápasu
REB
0
GOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
12. 05.
17:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
12. 05.
19:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
13. 05.
19:30
Karta zápasu
Oblastní liga
SDK
0
NKR
0
11. 05.
09:00
Karta zápasu
SPA
0
DEL
0
11. 05.
11:00
Karta zápasu
NOT
0
MKL
0
11. 05.
13:00
Karta zápasu
KEB
0
AMK
0
11. 05.
15:00
Karta zápasu
VRC
0
FAL
0
11. 05.
18:00
Karta zápasu
MOR
0
NSB
0
12. 05.
10:00
Karta zápasu
LEV
0
BSH
0
12. 05.
12:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
KEA
0
WOL
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
KOV
0
TMB
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
UNL
0
HOS
0
11. 05.
10:30
Karta zápasu
KER
0
KLA
0
11. 05.
12:30
Karta zápasu
KEB
0
KEA
0
16. 05.
18:00
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
FINÁLOVÝ TURNAJ - FINÁLE
FINÁLOVÝ TURNAJ - semifinále
FINÁLOVÝ TURNAJ - skupina A
FINÁLOVÝ TURNAJ - skupina B
1.HBC Svitavy
DDM Ústí nad Labem
Ekonom Devils
Elba Peml Ústí nad Labem
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové B
HBC Bazzy Děčín
HBC Betonova Holubov
HBC DDM Alfa Pardubice
HBC DDM Alfa Pardubice B
HBC Habešovna Gladiators
HBC Kapitán Jirkov
HBC Kolín
HBC Medvědi Pardubice
HBC Motor Čejkovice
HBC Nové Strašecí
HBC Panthers Prostějov
HBC Pento Most
HBC Pento Most B
HBC Pento Most C
HBC Rakovník
HBC Rigum Hodonín
HBC Rigum Hodonín B
HBC Škoda Plzeň
HBC Třinec
HBC Zliv
HBK Bulldogs Brno
HbK INTEVO Karviná
HBK Vsetín
HBT Vlašim
HC Jestřábi Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
HC Kert Park Praha
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HSK Staré Brno
Ježci Heřmanův Městec
Jungle Fever Kladno
Real Tetřev Mladá Boleslav
SHC Killers Litoměřice
SHC Opava
SHK SEKO Louny
SHM Hell Benders
SK Ďáblové Praha
SK Ďáblové Praha B
SK Holcim Prachovice
SK Jihlava
SK Kometa Polička
SK OEZ Testa Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
SK Spectrum Praga
SK Suchdol nad Lužnicí
Snippers Dolní Bojanovice
TJ HBC KEB Kladno
TJ HBC KEB Kladno B
TJ HSK Sokol Náchod
TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Plzeň - Litice
TJ Snack Dobřany
TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná
TJ ZKZ Horní Bříza
Znouzetým Teplice