Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Pražská Liga - sk. A
Pražská Liga - sk. B
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
2. Liga
Pražská
Kladenská
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Projekty
Regionální akce
Svazové akce
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
DEF
0
KOB
0
11. 05.
14:00
Karta zápasu
KLB
0
RAK
0
11. 05.
15:00
Karta zápasu
DEF
0
KOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
KLB
0
RAK
0
12. 05.
18:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
RAK
0
KLB
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
Regionální liga
GOB
0
REB
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
11. 05.
14:00
Karta zápasu
REB
0
GOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
12. 05.
17:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
12. 05.
19:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
13. 05.
19:30
Karta zápasu
Oblastní liga
SDK
0
NKR
0
11. 05.
09:00
Karta zápasu
SPA
0
DEL
0
11. 05.
11:00
Karta zápasu
NOT
0
MKL
0
11. 05.
13:00
Karta zápasu
KEB
0
AMK
0
11. 05.
15:00
Karta zápasu
VRC
0
FAL
0
11. 05.
18:00
Karta zápasu
MOR
0
NSB
0
12. 05.
10:00
Karta zápasu
LEV
0
BSH
0
12. 05.
12:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
KEA
0
WOL
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
KOV
0
TMB
0
11. 05.
10:00
Karta zápasu
UNL
0
HOS
0
11. 05.
10:30
Karta zápasu
KER
0
KLA
0
11. 05.
12:30
Karta zápasu
KEB
0
KEA
0
16. 05.
18:00
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
FINAL-four
HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Pento Most
HBC Škoda Plzeň
HbK INTEVO Karviná
HC Jestřábi Přelouč
SK Ďáblové Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec