Extraliga juniorů
ne 03. 04. 2011
13:00
č.z.: 4132
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
so 02. 04. 2011
11:00
č.z.: 4117
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HbK INTEVO Karviná
ne 27. 03. 2011
15:00
č.z.: 4122
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
SK OEZ Testa Letohrad
ne 27. 03. 2011
14:00
č.z.: 4121
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Jihlava
ne 27. 03. 2011
12:30
č.z.: 4126
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno
so 26. 03. 2011
14:00
č.z.: 4116
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK OEZ Testa Letohrad
so 26. 03. 2011
12:30
č.z.: 4119
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
so 19. 03. 2011
15:30
č.z.: 4113
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 13. 03. 2011
15:00
č.z.: 4097
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 12. 03. 2011
13:00
č.z.: 4104
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
ne 06. 03. 2011
12:30
č.z.: 4098
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Plzeň
ne 06. 03. 2011
11:00
č.z.: 4099
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK Jihlava
so 05. 03. 2011
14:00
č.z.: 4091
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 05. 03. 2011
12:30
č.z.: 4094
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK OEZ Testa Letohrad
so 20. 11. 2010
14:00
č.z.: 4083
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 14. 11. 2010
12:30
č.z.: 4073
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 13. 11. 2010
14:00
č.z.: 4068
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Pento Most
so 13. 11. 2010
13:30
č.z.: 4067
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 06. 11. 2010
11:00
č.z.: 4066
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 06. 11. 2010
08:30
č.z.: 4061
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Pento Most
ne 24. 10. 2010
15:00
č.z.: 4060
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 23. 10. 2010
14:00
č.z.: 4050
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 16. 10. 2010
14:00
č.z.: 4044
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Kert Park Praha
so 16. 10. 2010
14:00
č.z.: 4047
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK OEZ Testa Letohrad
ne 10. 10. 2010
14:00
č.z.: 4031
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
ne 10. 10. 2010
10:00
č.z.: 4045
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBK Vsetín
so 09. 10. 2010
14:00
č.z.: 4038
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno
so 09. 10. 2010
13:30
č.z.: 4039
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HbK INTEVO Karviná
so 09. 10. 2010
12:30
č.z.: 4037
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HC Kert Park Praha
ne 03. 10. 2010
12:30
č.z.: 4034
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad
Elba Franklin Ústí nad Labem
so 25. 09. 2010
14:00
č.z.: 4025
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988
ne 19. 09. 2010
14:00
č.z.: 4023
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Plzeň
ne 19. 09. 2010
08:30
č.z.: 4020
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HbK INTEVO Karviná
so 18. 09. 2010
14:00
č.z.: 4014
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Vsetín
so 18. 09. 2010
13:00
č.z.: 4017
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 12. 09. 2010
14:00
č.z.: 4007
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
ne 12. 09. 2010
14:00
č.z.: 4009
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC ALPIQ Kladno
so 11. 09. 2010
14:00
č.z.: 4001
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
so 11. 09. 2010
14:00
č.z.: 4003
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Kert Park Praha
so 04. 09. 2010
14:00
č.z.: 4013
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HbK INTEVO Karviná