Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Pražská Liga - sk. A
Pražská Liga - sk. B
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
2. Liga
Pražská
Kladenská
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Projekty
Regionální akce
Svazové akce
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
DEF
6
KOB
0
11. 05.
Konec
Karta zápasu
KLB
3
RAK
4
PP
11. 05.
Konec
Karta zápasu
DEF
0
KOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
KLB
0
RAK
0
12. 05.
18:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
RAK
0
KLB
0
15. 05.
00:00
Karta zápasu
Regionální liga
GOB
3
REB
4
PP
11. 05.
Konec
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
Před utkáním
Karta zápasu
REB
0
GOB
0
12. 05.
14:00
Karta zápasu
MED
0
RAB
0
12. 05.
17:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
12. 05.
19:00
Karta zápasu
FEN
0
BBD
0
13. 05.
19:30
Karta zápasu
Oblastní liga
SDK
18
NKR
1
11. 05.
Konec
Karta zápasu
SPA
4
DEL
6
11. 05.
Konec
Karta zápasu
NOT
2
MKL
5
11. 05.
Konec
Karta zápasu
KEB
1
AMK
2
11. 05.
Konec
Karta zápasu
VRC
0
FAL
0
11. 05.
18:00
Karta zápasu
MOR
0
NSB
0
12. 05.
10:00
Karta zápasu
LEV
0
BSH
0
12. 05.
12:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
KEA
11
WOL
5
11. 05.
Konec
Karta zápasu
UNL
6
HOS
5
SS
11. 05.
Konec
Karta zápasu
KOV
1
TMB
8
11. 05.
Konec
Karta zápasu
KER
1
KLA
6
11. 05.
Konec
Karta zápasu
KEB
0
KEA
0
16. 05.
18:00
Karta zápasu
Extraliga dorostu
přehled
zápasy
týmy
tabulky
statistiky
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
Extraliga mladšího dorostu 2014
Kvalifikace - skupina JIH
Kvalifikace - skupina SEVER
Kvalifikace - skupina VÝCHOD
Skupina o umístění - JIH
Skupina o umístění - SEVER
Skupina o umístění - VÝCHOD
Play-off - Skupina o umístění - VÝCHOD
Play-off extraligy mladšího dorostu 2014
HBC Plzeň
HBC Zliv
HC Kert Park Praha
SK Ďáblové Praha
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha