2. Liga

KOVO těsně předčilo Hrdlořezy! Rakovník nekompromisní

Ve 2. Lize se odehrály o víkendu pouze dva duely, ve kterých nastoupilo KOVO B proti Hrdlořezům a Rakovník na domácí půdě vyzval Hostivař. Jak tyto zápasy skončily? A na jaké duely se můžeme těšit v tomto týdnu? Více se dočtete v tomto článku.

Hrdlořezy se natahovaly po bodu! KOVU stačil rychlý gól

HC Red Wings Hrdlořezy – TJ KOVO Praha B 0:1 (0:1,0:0,0:0)

Branky a nahrávky: 5. Dubovský (Ježek)

Již od začátku bylo jasné, kdo je favoritem duelu. KOVO na úvod Hrdlořezy zaskočilo, přičemž hned v 5. minutě šli hosté do vedení po brance Dubovského. Vosy i nadále v zápase dominovali, avšak domácí se drželi svému soupeři na dostřel. Hostující hokejbalisté do konce duelu nevstřelili branku, ani neinkasovali, což jim vyneslo tři body.

Rakovník rezervu Hostivaře smázl

HBC Rakovník – HBC Hostivař B 8:2 (2:0,2:2,4:0)

Branky a nahrávky: 4. Pospíšil (Koláček), 9. Sunkovský (Tvarůžek O., Tvarůžek M.), 16.Gerlich (Tvarůžek M.), 30. Pospíšil (Koláček, Tvarůžek M.), 36. Schlerl (Koláček, Tvarůžek M.), 37. Tvarůžek M. (Koláček), 42. Pospíšil, 44. Koláček (Pospíšil) – 20. Dušák (Brož, Čejka), 22. Vosátka (Paško)

Rakovník ukázal svou sílu hned v úvodu duelu, kdy skóre otevřel Pospíšil. Za pár okamžiků zvedali Raci ruce nad hlavu znovu. Po první třetině si do kabin odnášeli vedení 2:0. Po přestávce jejich tlak neskončil. Třetí branku zaznamenal Gerlich. Náhle však přišel menší výpadek domácích, kdy dvakrát faulovali. Tyto dvě po sobě jdoucí přesilovky hosté využili, to ale bylo ze strany Hostivaře vše. Na konci druhé třetiny vrátil dvoubrankové vedení Rakovníku Pospíšil. Ve třetí části se hostivařská hra naprosto rozpadla. Do konce duelu hosté inkasovali 4 branky, přičemž Pospíšil v oslabení završil hattrick.

Jak se v dalším kole povede KOVU a Hostivaři B? Autor fotky: Veverka Rady.

Rafani prověří Rakovník! Jak dopadne KOVO proti Kladnu?