2. Liga

KOVO nejdříve senzačně porazilo Hostivař, následně senzačně padlo s Hrdlořezy. A co další program 2. Ligy?

Ještě v únoru se odehrály dva druholigové zápasy, do kterých zasáhlo KOVO, Hostivař a Red Wings. Duely byly velmi zajímavé, avšak KOVO není zcela spokojeno. Více k zápasů v reportáži. A jaký bude nejbližší program 2. Ligy? Ten naleznete v grafikách.

KOVO napůl úspěšné, Hrdlořezy jsou spokojené

TJ KOVO Praha B – HBC Hostivař B 5:2 (3:0,2:2,0:0)

KOVO do zápasu vlétlo ve velké parádě a po zimě ukázalo svou sílu, a to zejména Jan Kolín, který v první třetině nasázel hattrick. Ve druhé třetině se Hostivař zmohla na odpor, ale KOVO vše zvládlo a dokázal rychle reagovat. Třetí třetina byla jenom dohrávkou předešlého dění.

Hrdlořezy slaví skvělé dva body

TJ KOVO Praha B – HC Red Wings Hrdlořezy 4:5pp (0:0,1:0,3:4–0:1)

Velmi vyrovnaná souboj začal první třetinou, v níž nepadla ani jedna branka. Té vedoucí se dočkali domácí v 28. minutě, kdy Barczi prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Nikdo asi nečekal, že se v poslední periodě začnou dít gólové žně. Vše začal Jiří Beneš v přesilové hře, čímž vyrovnal. Poté šlo KOVO do dvoubrankového vedení, ale hosté dokázali v rozmezí minuty a půl vyrovnat. Jiří Beneš kompletoval hattrick 3 vteřiny před koncem a opět vyrovnal. Prodloužení trvalo jenom 45 vteřin.

Šestice zápasů čeká na své zahájení. Do boje půjdou zřejmě všichni

V sobotu 2. března 2024 se můžeme těšit na další zápas KOVA, a to tentokrát proti Defektu. Uvidíme derby mezi Rakovníkem a rezervou Kladna. O den později od 17:00 se na značky postaví Hostivař a Rafani. Hrdlořezy zkusí štěstí proti Třebízi. Poté se odehrají zápasy v úterý 5. března (Kladno B vs. KOVO B) a ve středu 6. března (Rafani vs. Red Wings).