Jaké výsledky přinesly poslední zápasy 2. Ligy? A jaká klání jsou na programu?

Ve 2. Lize se naposledy odehrály tři duely, které byly více než zajímavé. HBC Hostivař si zastřílela proti Hrdlořezům a souboj Rafanů proti Rakovníku skončil lépe pro Raky. Také Kladno si připsalo body. Podrobnější reportáž naleznete níže.

Rafani museli zkousnout porážku od Raků

Rafani Praha – HBC Rakovník 2:6 (1:3,1:1,0:2)

Rakovník se v této sezóně opravdu baví. To poukázal i duel proti Rafanům, kteří jsou favorité soutěže. V tomto utkání však úvod zachytili hosté, kteří po gólech Koláčka a Pospíšila vedli po 5 minutách hry 0:2. Rychlým kontrem se povedlo snížit Pařízkovi, ale poté to byli opět Raci, kdo diktoval tempo hry. V čase 14:53 vedl Rakovník opět o dvě branky. Druhá třetina potvrdila dobrou hru Rakovníku, který navýšil na 1:4 z hole Gerlicha, avšak Rulf z Rafanů reagoval z přesilové hry přesnou střelou. Poslední třetina přinesla pouze druhou branku Martina Tvarůžka a Jana Pospíšila do prázdné branky.

Hrdlořezy neměly proti Hostivaři šanci

HBC Hostivař B – HC Red Wings Hrdlořezy 9:0 (6:0,2:0,1:0)

Tento zápas byl opravdu na jednu branku. Rezerva Hostivaře v tomto utkání poslala na branku Red Wings 57 střel, přičemž hosté měli 10 pokusů. Z této převahy Hostivař vytěžila 9 branek, přičemž dvě z nich byly z přesilových her. Rozhodnuto bylo již po 10 minutách hry, kdy domácí měli náskok 6 branek. Poté se již dohrávalo v poklidném tempu.

Kladno rychle prohrávalo, ale duel proti KOVU otočilo

TJ KOVO Praha B – HBC Kladno B 1:5 (1:1,0:1,0:3)

Souboj rezerv KOVA a Rysů začal lépe pro Pražany, kteří z přesilovky využili svou první šanci a vedli 1:0. Vojtěch Rychlý a Radek Honický však zajistili ještě v 1. třetině vyrovnaný stav. Od té chvíle byl zápas natolik vyrovnaný, že se na branku čekalo až do prostředního dějství, v němž KOVO zaspalo svou přesilovou hru. V oslabení se totiž prosadil Král a Kladno šlo do vedení. To si pojistilo v poslední části, kdy vstřelilo 3 branky, přičemž ukázalo dobré přesilovky.

Poradí s Defekt s KOVEM B? Zajímavý bude duel rezerv Kladna a Hostivaře

Čtvrtek 27. října 2022

HBC Kladno B – HBC Hostivař B 19:30

Neděle 30. října 2022

TJ KOVO Praha B – HBC Defekt Třebíz 19:00

Nejbližší duely se odehrají ve čtvrtek 27. října a neděli 30. října. Jedním z těchto duelů bude zápas mezi Kladnem a Hostivaří, který by mohl přinést zajímavou zápletku. Jak tento duel dopadne. Třebíz bude hrát proti KOVU. Potvrdí roli favorita?