2. Liga

Defekt bral ze dvou zápasů 5 bodů! Rakovník vyhrál derby!

Ve středočeské 2. hokejbalové lize se odehrál zajímavý víkend! HBC Defekt Třebíz nastoupil ke dvěma víkendovým zápasům, přičemž se mu vedlo skvěle. Rakovník ovládl derby s Kladnem B. Jaké další výsledky byly k vidění?

Středa 9. listopadu 2022

Přestřelku mezi Rafany a Defektem zvládla lépe Třebíz

Rafani Praha – HBC Defekt Třebíz 5:9 (2:2,2:4,1:3)

Naprosto vyrovnanou bitvu svedli Rafani z Prahy s Defektem. První minuty byly zahřívací, ale poté jako první promluvili domácí. Skóre otevřel Střejček. Po tomto gólu ale Rafani zaspali a Bušek a Bednárem poslali v 11. minutě Defekt do vedení 1:2. Strejčkovi se ale do první přestávky povedlo vyrovnat. Zápas měl spád i ve druhé třetině, ve které hosté skočili do vedení. Ale zhruba 20 vteřin po gólu bylo vyrovnáno, když Strejček dovršil hattrick. Rafani si následně nepohlídali dvakrát Zázvorku, a tak Defekt vedl 3:5. Po druhém dějství byl stav 4:5. Defekt zápas rozhodl na začátku poslední periody, kdy další dvě branky přidal Zázvorka.

Pátek 11. listopadu 2022

Zápas Hostivaře a KOVA odložen

HBC Hostivař B – TJ KOVO Praha B (odloženo)

Sobota 12. listopadu 2022

Rakovník uspěl v přetahované proti Kladnu

HBC Rakovník – HBC Kladno B 5:4 (2:1,2:1,1:2)

Regionální derby otevřelo rychlým gólem Kladno, avšak postupem času Rakovník nabíral na svém tlaku. V 11. minutě Raci vedli již 2:1, když v čase 10:09 skóroval Kučaba a za 13 vteřin po gólu Pechanec. V 17. minutě již domácí vedli 3:1. Prokopovi se podařilo snížit, ale vzápětí na 4:2 dal gól Pospíšil. Třetí třetina se nesla v duchu Kladna, které snížilo na 4:4. Rakovníku 3 body ve 42. minutě vystřelil Kučaba.

Neděle 13. listopadu 2022

Rafani se s Hrdlořezy nemazali! A to hlavně Strejček s Tóthem

Rafani Praha – HC Red Wings Hrdlořezy 2:11 (1:1,1:4,0:6)

Favorit zápasu byl jasný, navzdory tomu skóre otevřely Red Wings. První třetina byla vyrovnaná, a proto skončila 1:1. Druhá třetina však byla v režii dvou mužů, a to Tomáše Tótha a Miroslava Strejčka. Tóth v 1. třetině vyrovnával a ve druhé části zkompletovat hattrick a přidal branku k tomu. Hrdlořezy kosmeticky snížily. Promluvil i Miroslav Strejček, který dal ve 2. třetině jeden gól a ve třetí části v tom pokračoval, což mu vyneslo hattrick. V poslední třetině se mezi střelce zapsal ještě třikrát Tóth a jednou Strejček. Konečný stav 2:11 – Tóth 7 branek a Strejček 4 branky.

Defekt vyzrál na KOVO až v prodloužení

HBC Defekt Třebíz – TJ KOVO Praha B 4:3pp (1:0,1:2,1:1–1:0)

Defekt zápasu skočil skvěle, protože po 40 vteřinách vedl. Zápas se poté lehce vyrovnal, přičemž šance si vypracovávalo i KOVO. To na začátku druhé třetiny vyrovnalo a v oslabení šlo dokonce o vedení 1:2. Jiří Novák však vyrovnal. V poslední části duelu šlo KOVO opět do vedení, přičemž z přesilové hry vyrovnal Bednár druhým gólem. Druhý bod vystřelil v prodloužení Seidl po souhře s Buškem a Bednárem.