2. Liga

Třebíz brala tři body proti Rafanům! Red Wings vítězně

Poslední tři zápasy 2. Ligy ve středních Čechách přinesly tři zápasy, přičemž ve dvou z nich vyhrál papírově slabší celek! Jediné KOVO Praha vyhrálo jako favorit! Co se dělo v Hrdlořezech a Novém Strašecí, kde proti Defektu hráli Rafani?

KOVO přetlačilo Hostivař fotbalovým výsledkem

TJ KOVO Praha B – HBC Hostivař B 2:0 (1:0,1:0,0:0)

Střely na branku: 21:26, Vyloučení: 7:7, Přesilovky: 4:4, Využití: 1:0, Oslabení: 0:0, Diváků: 38

Branky a nahrávky: 3. Lachman, 27. Zeman (Barczi)

Pražské KOVO svedlo vyrovnanou bitvu s Hostivaří, v níž však od třetí minuty vedlo. Vyrovnaný zápas jak na střely, tak na vyloučení se nesl v duchu play off. Tato šachová partie trvala až do posledního hvizdu rozhodčích, přičemž skvělá domácí obrana vydržela, což KOVU vyneslo tři body za výhru 2:0

Rafani zaspali úvod zápasu, což je stálo tři body

HBC Defekt Třebíz – Rafani Praha 5:4 (1:0,4:1,0:3)

Branky a nahrávky: 4. Gotthard (Orviský), 17. Gotthard, 23. Novák J. (Kolařík, Bednár), 29. Gotthard (Bednár), 30. Pavlík (Bušek) – 23. Kukačka (Hofmann, Uher), 35. Benda (Hofmann, Marušinec), 36. Jelínek (Marušinec, Tóth), 39. Benda (Tóth, Strejček)

Domácí Defekt chytil lépe začátek zápasu, což mu vyneslo úzké vedení z hole Gottharda. Tento borec se postupem času dostal ze začátku druhé periody na přesilovou hru, kde se nemýlil a Defekt vedl 2:0. Ve 23. minutě Rafani ztráceli již o 3 branky, ale Kukačka snižoval. V poslední minutě a půl druhé třetiny Gotthard zapsal třetí branku a Pavlík navyšoval na 5:1. Tento výsledek se zdál být jasný ve prospěch domácích, ti se ale v poslední třetině strachovali, protože Rafani vymysleli tři gólové akce. Na tu vyrovnávací však nedošlo.

Kladno v 9 lidech vybojovalo bod proti Red Wings

HC Red Wings Hrdlořezy – HBC Kladno B 1:0ss (0:0,0:0,0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 50. Hochman (rozhodující nájezd)

Rysové přijeli bojovat proti Red Wings v 9 lidech. Jejich obrana stála pevně a vydržela až do 50. minuty. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, které rozhodl domácí Hochman.