2. Liga

Souboj rezerv KOVA a Hostivaře vyhrálo KOVO! Hostivař potrápila Raky a Red Wings KOVO

Poslední tři zápasy ve 2. Liz přinesly nesmírně vyrovnané duely, přičemž dva z nich skončily remízou. Raci nečekaně ztratili bod proti trápící se Hostivaři, která o víkendu nestačila také na KOVO. To naopak ztratilo bod s Red Wings!

KOVO vykradlo Hostivař

HBC Hostivař B – TJ KOVO Praha B 1:2 (1:1,0:0,0:1)

Branky a nahrávky: 9. Paško (Brož) – 13. Martin Zeman (Michal Zeman, Barczi), 40. Svoboda (Zeman Michal, Barczi)

Start zápasu byl vyrovnaný, přičemž v 9. minutě šli do vedení gólu Paška hostivařští borci. Martinu Zemanovi se však podařilo v čase 12:30 vyrovnat. Hostivař svého soka tlačila, avšak hostující brankář byl excelentní. Zápas se táhl až do poslední třetiny, v níž 3 body pro KOVO vystřelil Svoboda.

Hostivař sahala po skalpu Rakovníka

HBC Rakovník – HBC Hostivař B 3:2ss (1:0,0:1,1:1–0:0)

Branky a nahrávky: 9. Tvarůžek O. (Tvarůžek M.), 41. Kučaba (Tvarůžek M.), 40. Kubr – 24. Vrzák (Malysz, Waltr), 38. Zámečník (Brož)

Zápas mezi Rakovníkem a Hostivaří byl od počátku v dobrém tempu, přičemž svou zkušeností skóre zápasu otevřeli domácí. Hra se neustále přelévala ze strany na stranu, přičemž se na branku čekalo až o 24. minuty, kdy vyrovnal Vrzák. Hostivař využil přesilovou hru 8 minut před koncem zápasu, ale Rakovník vyrovnal ve svém vlastní oslabení. Prodloužení nic nepřineslo a bonusový bod pro Raky vystřelil Kubr.

KOVO se trápilo s Red Wings

HC Red Wings Hrdlořezy – TJ KOVO Praha B 1:2pp (1:1,0:0,0:0–0:1)

Branky a nahrávky: 15. Hruška (Málek) – 1. Lachman (Rabušic), 47. Zeman Martin (Lachman)

KOVO chtělo Hrdlořezy porazit a dobře k tomu vykročil pražský Lachman, který v první minutě poslal KOVO do vedení. Postupem času se hra vyrovnala a Hrdlořezy v první třetiny srovnaly krok. Poté hra nepřinesla žádnou branku, avšak ve 47. minutě rozhodl prodloužení Martin Zeman.