2. Liga

Hostivař ve čtvrtfinále zaskočila Defekt! Kladno a KOVO hrají vyrovnaně!

Čtvrtfinále 2. Ligy přineslo zajímavé zápletky! HBC Hostivař dokázala hne dvakrát efekt porazit a je tak krok od semifinále! Třebíz však ve čtvrtek dokázala zvítězit na půdě Hostivaře! Pražské KOVO a Kladno spolu hrají vyrovnanou partii!

Hostivař je krůček od semifinále!

HBC Defekt Třebíz – HBC Hostivař 3:6 (1:4,2:1,0:1)

Hostivař se po konci základní části rozjela a svého soka v prvním duelu zasypala, přičemž po první třetina Hostivař vedla 1:4, i když od 3. minuty prohrávala. Tempo si hostivařští nechali vzít ve 20. minutě, v níž v rozmezí 11 vteřin dvakrát inkasovali. Avšak Jan Čejka zpečetil hattrick a první výhru Hostivaře – 3:6.

HBC Defekt Třebíz – HBC Hostivař 3:5 (0:3,1:1,2:1)

Druhý zápas série na sebe nenechal dlouho čekat, přičemž měl obdobný scénář jako ten první duel. Hostivař nečekaně využila v první třetině tři zaváhání Defektu, který třikrát inkasoval ve své vlastní přesilovce. Defekt následně snížil, ale Hostivař toto zaváhání nepustila!

HBC Hostivař B – HBC Defekt Třebíz 1:2pp (0:0,0:1,1:0–0:1)

Série se rychle přesunula do Prahy, kde Hostivař tlačila, ale Defekt hrál chytře a produktivně. Z 18 střel dal 2 branky, přičemž jedna se ujala v přesilové hře v čase 15:26. Čejka vyrovnal 6 minut před koncem zápasu, avšak Kolařík druhou brankou v zápase rozhodl prodloužení.

KOVO pojede do Kladna za vyrovnaného stavu

TJ KOVO Praha B – HBC Kladno B 4:7 (1:0,0:4,3:3)

Vyrovnaná první třetina přinesla pouze vedení domácích, ale ti ve druhé periodě čtyřikrát inkasovali, což zápas rozhodlo. V poslední třetině se spustila lavina gólů, přičemž Kladno již nezaváhalo.

TJ KOVO Praha B – HBC Kladno B 3:2pp (0:0,2:2,0:0–1:0)

O poznání taktičtější a vyrovnanější zápas otevřel až v 17. minutě kladenský Rychlý, přičemž Kladno následně vedlo 0:2. Ve stejné třetině se ještě domácím podařilo vyrovnat. Vše rozhodl rychle v prodloužení Votýpka.