2. Liga

Hostivař hladce postoupila do semifinále! KOVO dvakrát uspělo v Kladně

Čtvrtfinále 2. Ligy je minulostí. TJ KOVO Praha B dvakrát porazilo Kladno na jeho hřišti, což Pražanům zaručilo semifinálovou účast. HBC Hostivař v nejkratším možném čase zdolala třebízský Defekt a po kontumaci hostů postoupila.

Hostivař přidala třetí výhru díky kontumaci Defektu

HBC Hostivař B – HBC Defekt Třebíz 5:0 (kontumace)

Pražané z Hostivaře postoupili do semifinále třetí výhrou, kterou získali díky kontumaci ve prospěch rezervy Hostivaře, i když třetí zápas vyhrála Třebíz.

Kladno doma nenavázalo na svou formu

HBC Kladno B – TJ KOVO Praha B 2:5 (0:2, 1:0,1:3)

Hosté začali třetí zápas série velmi dobře, když skóre zápasu z přesilovky otevřel Michal Zeman. V 11. minutě KOVO vedlo již 0:2. V prostředním dějství přišlo snížení z hole Prokopa. Vše rozsekla poslední perioda, v níž šlo KOVO do dvoubrankového vedení, ale opět snižoval Prokop. Avšak Ježek a Votýpka pojistili výhru 2:5 pro Pražany.

HBC Kladno B – TJ KOVO Praha B 2:5 (1:2, 0:0,0:3)

Čtvrté utkání začalo podobně jako to třetí. Skóre otevřel Michal Zeman trefou ve druhé minutě, avšak v oslabení. Stejný střelec poslal KOVO v první třetině do vedení 0:2. Vteřinu před první sirénou ale snižoval Rychlý. Prostředí perioda byla bezbranková, přičemž v poslední patnáctiminutovce KOVO třikrát vsítilo a slavilo postup.