2. Liga

Raci padli proti Defektu vysoko! Jaký bude další hrací program 2. Ligy?

Během poslední dnů se odehrál pouze jeden druholigový zápas. Do Rakovníku cestovali borci z Defektu, kteří asi nečekali takový průběh zápasu. Hostující celek jej vyhrál 7:12! Reportáž a program 2. Ligy na další dny naleznete v tomto článku.

Přestřelku v Rakovníku lépe zvládl Defekt! Padlo 19 branek

HBC Rakovník – HBC Defekt Třebíz 7:12 (4:3,2:3,1:6)

Zápas začal velmi dobře, a to hlavně pro diváky. Defekt otevřel skóre ve 3. minuty z přesilové hry. Na tuto branku našel Rakovník rychlou odpověď, ale hosté šli podruhé do vedení v čase 9:51. O dvě minuty později Defekt vedl již 1:3. Rakovník nastartoval své motory, což přineslo na konci první třetiny tři rychlé branky. Dvě z nich zařídil Prokop. Raci díky hattricku Prokopa odskočili ve druhé třetině na rozdíl dvou branek. Defektu se ale dobrou hrou podařilo vyrovnat, dokonce jít do vedení. Rakům se ale podařilo vyrovnat a po dvou třetinách byl stav 6:6. Rozhodovala tak poslední perioda. V ní ve své produktivitě pokračovali hosté, kteří přidali dalších 6 branek, přičemž Rakovník pouze jednu.

Na programu jsou během víkendu tři zápasy, Rafani se představí v příštím týdnu

V sobotu půjde do boje vedoucí Defekt, který bude chtít na domácí půdě získat jasné tři body. Jak se bude prezentovat KOVO ve svém první sezónním zápase? HBC Hostivař B vyzve HBC Kladno B, a to v neděli 1. října 2023. To stejné čeká na Red Wing a Rakovník. Ve středu 4. října 2023 uvidíme zápas KOVA a Rafanů.