2. Liga

Defekt porazil KOVO! Rafani senzačně padli

V posledních dnech se odehráli celkem 4 druholigové zápasy. Poměrně padalo hodně branek, přičemž tři vítězné týmy daly po 6 brankách. V jednom případě se remizovalo. Jaký zápas to byl?

Defekt neměl s KOVEM problém

HBC Defekt Třebíz – TJ KOVO Praha B 6:2 (3:1:1,1:0)

Favoritem duelu byli domácí, ti však po minutě a 48 vteřinách prohrávali. Do konce první třetiny však stačili skóre otočit. V prostřední periodě se podařilo hostům snížit, ale Seidl druhou brankou v zápase rozhodl. Poté přidal Defekt ještě dvě branky.

Rakovník vynuloval Red Wings

HC Red Wings Hrdlořezy – HBC Rakovník 0:6 (0:3,0:2,0:1)

Martin Tvarůžek nastartoval Rakovník ke třem bodů dvěma góly v prvních čtyřech minutách. Po první periodě Raci dokonce vedli o tři góly. Ve zbytku zápasu přidali ještě další tři branky.

Přestřelka na Hostivaři vyzněla lépe pro Kladno

HBC Hostivař B – HBC Kladno B 5:6 (1:2,3:2,1:2)

Vyrovnaný duel začal svižně, když skóre otevřel Schnaubelt. Hostivaři se podařilo srovnat, ale ještě v první fázi zápasu inkasovala v oslabení. Druhá třetina patřila domácím, kteří díky třem gólům srovnali stav zápasu. Rod a Schnaubelt však v poslední třetině vystřelili Kladnu tři body.

KOVO obralo o dva body Rafany

TJ KOVO Praha B – Rafani Praha 5:4pp (1:0,3:2,0:2–1:0)

Zajímavý zápas se hrál na Palmovce. KOVO otevřelo skóre zápasu v 11. minutě, poté si drželo vedení až do druhé třetiny. V ní Rafani srovnali krok, ale domácí třemi góly odskočili. Tóth v poslední periodě vystřelil pro Rafany bod za remízu, avšak v prodloužení hosté hráli v oslabení, které potrestal Kolín.

Preview 2. Ligy: KOVO si půjde pro body proti Red Wings! Raci vyzvou Hostivař

Nejblížší zápasy se odehrají v sobotu 7. října 2023 od 13:00 a v 17:30. V první čas bude hrát HBC Hostivař B v Rakovníku a ve druhý čas se utkají Hrdlořezy s KOVEM na Palmovce. Středa 11. října 2023 přinese zajímavý zápas mezi Rafany a Defektem.