2. Liga

Defekt je ve velké formě! Hostivař vykradla Rakovník

2. Liga ve středních Čechách je v plném proudu. Poslední dva druholigové zápasy byly velmi zajímavé, protože nabídly dobrý hokejbal. Hostivař senzačně porazila Rakovník a Defekt si poradil s Rafany. Jaké další zápasy se budou hrát v budoucnu?

Zápas KOVA a Red Wings odložen

HC Red Wings Hrdlořezy – TJ KOVO Praha B (odl.)

Rezerva Hostivaře si přivezla tři body z Rakovníku

HBC Rakovník – HBC Hostivař B 2:4 (2:0,0:1,0:3)

Vypadalo to, že to bude jednoznačný zápas pro domácí celek. Ten začal skvěle a po gólech Veselého a Koláčka Raci vedli 2:0. Ve druhé třetině přišlo snížení, ale Raci měli herní převahu. Ta se jim vytratila v poslední periodě, v níž hosté dokonali skvělý obrat třemi góly.

Defek vyzrál i na Rafany

Rafani Praha – HBC Defekt Třebíz 0:3 (0:1,0:2,0:0)

Vyrovnaný souboj se od toho zápasu dal čekat, a také to tak vypadalo. Na gól se sice nečekalo dlouho. Seidl poslal v první třetině Třebíz do vedení. Rafani v tomto duelu neměli svůj den. Ve zbytku zápasu ještě dvakrát inkasovali, přičemž ani jednou neskórovali.

Preview 2. Ligy: Spraví si Rafani chuť? Jaké bude derby KOVA a Hostivaře?

V neděli 15. října 2023 se odehrají dva druholigové zápasy. Ve 14:00 se začne hrát v Hrdlořezech, kam pojedou Rafani. Získá favorit 3 body? V 17:00 se v Hostivaři odehraje zápas rezerv Hostivaře a KOVA. Kdo bude více v ráži? V úterý 17. října 2023 také uvidíme derby mezi Kladnem a Rakovníkem. Kdo uzme body?