2. Liga

Vyrovnaný souboj rezerv ovládla Hostivař! K vidění byla přestřelka Rysů a Raků

Ve 2. Lize se bylo na co koukat. Odehrané zápasy přinesly mnoho branek, což je pro diváka vždy zajímavé. Rafani si pohodově došli pro tři body. Hostivař musela jít s KOVEM do nájezdů a na Kladně byl k vidění super zápas, padlo 16 branek! Co dalšího je na programu 2. Ligy?

Rafani bez problémů proti Red Wings

HC Red Wings Hrdlořezy – Rafani Praha 1:9 (0:3,1:2,0:4)

Již od začátku duelu dominoval hostující celek, který šel rychle do vedení a díky Tóthovi a Hlisterovi vedl 0:3. Tomáš Tóth e 26. minutě dokončil hattrick. Poté přišla menší korekce ze strany domácích, ale Tóth přidal ještě další tři branky, přičemž Rafani dovedli zápas úspěšně do vítězného konce.

Pražské derby bylo napínavé!

HBC Hostivař B – TJ KOVO Praha B 4:3ss (2:0,1:1,0:2 – 0:0)

Na první branku se čekalo o něco déle, ale byla to Hostivař, která zápas v první třetině řídila. Skóre otevřel Chramosta v přesilové hře, na něhož 19 vteřin před první sirénou navázal Waltr. V čase 25:17 domácí vedli po další využité přesilovce 3:0. Lachman však rázem vyrovnal. KOVO začalo v poslední periodě stíhací jízdu, která vyvrcholila vyrovnávacím gólem dvě vteřiny před koncem. Vrzák však vystřelil bonusový bod pro Hostivař v nájezdech.

Kladno bylo produktivnější než Rakovník

HBC Kladno B – HBC Rakovník 9:7 (4:4,2:1,3:2)

Zápas začal velmi zhurta. Ve 2. minutě skóroval hostující Prokop, na kterého zareagoval Rod. Prokop však udeřil podruhé a Raci vedli, jenže ne na dlouho. V 9. minutě totiž dvakrát inkasovali z hole Schnaubelta. Tvarůžek v čase 10:47 vyrovnal, ale Kladno šlo opět do vedení, které však vydrželo pouze do 14. minuty. Kladno v prostřední periodě odskočilo na 6:4, ale Tvarůžek 3 vteřiny před druhou sirénou snižoval. Prokop na úvodu třetí třetiny vyrovnal a kompletoval hattrick. V čase 36:08 raci dokonce vedli 6:7, ale kladenští třemi góly celý zápas otočili. Hattrick dal i Milan Schnaubelt.

Preview 2. Ligy: Defekt si půjde pro další výhru. Jak si povede ve dvojzápase KOVO?

V sobotu 21. října 2023 se odehraje zápas mezi Defektem a Red Wings. Přidá Třebíz další výhru, nebo se Hrdlořezy trhnou? Uvidíme souboj rezerv KOVA a Kladna. Pražané navíc v neděli pojedou do Rakovníka.