Defekt bral body v pátém zápase v řadě! Rakovník opět produktivní

Druholigová tabulka se ve středních Čechách začíná pomalu formovat. Vedoucí ligy z Třebíze si připsal další tři body do tabulky proti Red Wings. Černý víkend zažilo KOVO, které nebralo ani bod. Jak tedy vypadá aktuální tabulka 2. Ligy?

Defekt neměl proti Red Wings problém

HBC Defekt Třebíz – HC Red Wings Hrdlořezy 8:0 (2:0,5:0,1:0)

Defekt hostující celek vůbec nepustil. Hrál více ne balónku, a navíc ho uklidnila první třetina. Po ní domácí borci přidali dalších pět branek, což rozhodlo o třech bodech pro Třebíz. Ta se zatím prezentuje skvělými výkony.

KOVO prospalo poslední třetinu proti Kladnu

TJ KOVO Praha B – HBC Kladno B 3:6 (1:1,2:1,1:5)

I když KOVO rychle prohrávalo, tak ještě v první třetině dokázalo vyrovnat. Poté šli domácí dokonce do vedení po gólu Lachmana. V čase 30:16 domácí vedli již 3:1 a vypadalo to, že si Kladno ani neškrtne. Opak byl pravdou. Hostů začali domácí tlačit. Schnaubelt dvěma rychlými góly vyrovnal a Ács přidal další dvě branky. Schnaubelt potvrdil výhru hattrickem v oslabení.

Rakovník si s KOVEM pohrál

HBC Rakovník – TJ KOVO Praha B 9:4 (1:0,3:3,5:1)

Opatrná první třetina přinesla úvodní branku domácích. KOVO dokázalo odpověď na začátku druhé periody, ale v ní Rakovník opět udeřil. Po 30 minutách domácí vedli 4:3. Rozhodla poslední třetina, v níž dali Raci dva góly v přesilové hře a poté přidali další branky. Hattrick zaznamenal Koláček.

Preview 2. Ligy: Defekt bude chtít šňůru pěti zápasu rozšířit! Jaký je další program?

Hokejbalová 2. Liga ve středních Čechách bude pokračovat soubojem ve středu 25. října, kdy si to rozdají Rafani a Hostivař B. Další zápasy se odehrají v neděli 29. října 2023. Uvidíme zápasy Kladna proti Red Wings a Hostivaře B proti Defektu. Během posledního října nás čeká souboj Kladna a Rafanů.