2. Liga

Rafani a Kladno si zastříleli, Defekt poprvé padl

Další druholigové zápasy přinesly vysoké výsledky a také jedno překvapení. HBC Hostivař si vyšlápla na vedoucí Defekt, který přišel o body. Kladno slaví tak napůl. A na jaké zápasy se můžeme těšit v nejbližší době?

Hostivař neměla svůj den a dostala proti Rafanům 13 branek

Rafani Praha – HBC Hosivař B 13:2 (5:0,3:0,5:2)

Rafani se nejdříve rozehřívali, ale v 8. minutě to začalo. Vše odstartovala lajna Tóth – Strejček – Průcha. Ti zajistili dva vedoucí góly po sobě jdoucích po 13 vteřinách. Pak následovala neskutečná pasáž ve 12. minutě, kdy za 36 vteřin hattricku dosáhl Jelínek. Poté to už bylo o tom, kdo se prosadí. Góly přidali Průcha, Strejček, Tóth a Tobiáš, který má do Rafanů střídavé starty. Ten si zapsal také hattrick. Dva góly Hostivaře přišly hodně pozdě.

Hostivař si pravila chuť na Defektu

HBC Hostivař B – HBC Defekt Třebíz 6:2 (2:0,2:2,2:0)

V první třetině šla Hostivař rychle do dvoubrankového vedení. Paško zvedal ruce nad hlavu dvakrát. Na začátku druhé třetiny to bylo již 3:0, ale hosté našli odpověď dvakrát v přesilových hrách. I tak prohrávali po hattricku Paška 4:2. Poté to zkusili v 6, ale to snížení nepřineslo.

Hrdlořezy ze 45 střel inkasovaly třináctkrát

HBC Kladno B – HC Red Wings Hrdlořezy 13:0 (4:0,3:0,6:0)

Kladno bylo favoritem duelu, a to se potvrdilo. Po 14 minutách vedli Rysové 4:0 a bylo téměř rozhodnuto. Zápas se hrál víceméně na jednu branku a nejvíce se Kladno rozstřílelo v poslední třetině. Radek Ács a Roman Schönherr zapisovali své hattricky.

Rafani potvrdili vysokou výhru, Kladno nikoliv

HBC Kladno B – Rafani Praha 3:7 (0:2,1:3,2:2)

Rafani byli na konci října při chuti. Nenechali Kladno nadechout, a tak po rychlém gólu Tótha a dvou trefách Waltera vedli 0:3. Ve 27. minutě ještě přišlo využití přesilovky. V čase 27:58 Rafani vedli vysoko 0:5. Schnaubelt ještě snižoval 4 vteřiny před koncem druhé třetiny a na začátku té třetí, ale Rafani našli odpověď. Walter se blýskl hattrickem.

Preview 2. Ligy: Dokáže na Defekt vyzrát i Kladno? Zaznamenají Rafani šňůru výher?

Hokejbalová 2. Liga ve středních Čechách se rozjede v sobotu 4. listopadu 2023, a to soubojem Rakovníka a Rafanů. Kdo má teď lepší formu? Hrdlořezy zkusí překvapit Hostivař B? Defekt určitě bude chtít napravit zaváhání na Hostivaři proti Kladnu.