2. Liga

Rakovník na Rafany nevyzrál! Další 13 branek v síti Hrdlořezů, Defekt zase prohrál

Atraktivní souboj Rakovníku a Rafanů dopadl lépe pro Rafany, ti mají poslední dobou velkou fazónu. Hostivař nadělila Red Wings třináct branek jako Kladno. Defekt zaznamenal druhou porážku v řadě. V článku se dočtete, jaké zápasy se budou hrát zase příště.

Rafani jedou, odnesli to Raci

HBC Rakovník – Rafani Praha 1:6 (0:3,0:2,1:1)

Z posledních zápasů jsme zvyklí na drtivý nástup Rafanů. A ten se opakoval. Po dvou gólech Marušince a Bendy vedli hosté 0:3. V prostřední periodě přidal Walter a Tobiáš po gólu a bylo jasno, kdo zápas ovládne. Kosmeticky ještě korigoval Kučaba. Z přesilovky ještě pálil Tóth.

Red Wings opět pod velkou palbou

HBC Hostivař B – HC Red Wings Hrdlořezy 13:4 (7:0,3:3,3:1)

Přímo 1. třetině z hororu. Hrdlořezy dostaly 7 branek a bylo po zápase, avšak za Hostivař se trefilo 7 různých střelců. Hosté si spravili chuť třemi góly v prostřední periodě, v níž ale Hostivař oplácela stejnou mincí. Hattrick nakonec zaznamenal Minarčík.

Defekt neuspěl ani na Kladně

HBC Kladno B – HBC Defekt Třebíz 4:2 (0:0,4:0,0:2)

Vyrovnaný zápas rozhodovaly maličkosti. Po bezbrankové první třetině se střelecky probrali domácí. Ti využili dvě přesilové hry, a ještě přidali další dvě branky a vedli 4:0. Roma Bušek v poslední periodě dal dvě branky, navíc jednu v oslabení, ale Defektu to nepomohlo.

Preview 2. Ligy: Rafani můžou přidat další výhru! Defekt se může probrat proti Rakovníku

Během dalšího víkendu nás čekají další druholigové zápasy. Pikantní souboj nabídne zápas Defektu a Rakovníku. Defekt čelí třetí prohře v řadě. Red Wings mají reparát proti Kladnu a KOVO si bude chtít vyšlápnout na Rafany.