2. Liga

Defekt schytal třetí prohru v řadě, KOVO si vyšláplo na Rafany

Rakovník v Novém Strašecím porazil vysoko Defekt. Ten se lehce propadá tabulkou. Red Wings se nepodařil reparát proti Kladnu. Rafani nestačili na rezervu KOVA. To čekal po posledních výsledcích málo kdo. A jaké budou poslední podzimní zápasy ve 2. Lize?

Raci byli efektivnější než Třebíz

HBC Defekt Třebíz – HBC Rakovník 3:6 (1:3,1:1,1:2)

Raci přijeli dobře naladění a chytli první třetinu, i když po 9 minutách hry na tabuli svítil stav 1:1, tak do konce první třetiny se ještě trefil Ondrej Tvarůžek a Prokop. Zápas zdramatizoval Bednár, ale Kučaba opět navrátil hostům dvoubrankové vedení. Něco podobného se opakovalo ve třetí třetině. Martínek pečetil výhru do prázdné klece.

Kladno porazilo Red Wings

HC Red Wings Hrdlořezy – HBC Kladno B 1:5 (1:3,0:2,0:0)

Red Wings od času 04:38 vedli po gólu Kredby. O minutu později ale bylo vyrovnáno. Poté Schnaubelt využil dvě přesilové hry, což zřejmě rozhodlo. Ve druhé třetině Schanubelt dosáhl na hattrick a Patera přidal další gól. V poslední periodě se už jenom dohrávalo.

KOVO v těsné přestřelce obralo o body Rafany

Rafani Praha – TJ KOVO Praha B 1:2 (0:1,0:0,1:1)

O výsledku rozhodly pouze dvě patnáctiminutovky. Svoboda rychle otevřel účet zápasu pro KOVO. Poté bylo k vidění mnoho šancí, ale byl to zápas brankářů. Ti v poslední třetině každý inkasovali v oslabení. Tóth využil souhru Nemčka a Vostrackého. Zeman předvedl o dvě minuty později sólo a rozhodl.

Preview 2. Ligy: Podzimní část 2. Ligy se blíží ke svému konci, jaký bude program?

Na programu 2. Ligy bude na závěr listopadu 5 zápasů. Rakovník na svátek nastoupí doma proti Hrdlořezům. Uvidíme souboj extraligových rezerv Kladna a Hostivaře. Defekt vyzve Rafany. Kdo zakončí podzim lépe? KOVO ještě čeká Red Wings a Rakovník Hostivař.