2. Liga

Rakovník ukončil podzim 6 body, radovalo se i KOVO a Rafani. Hostivař dvakrát prohrála

Dva černé zápasy na závěr podzimní části zažila Hostivař B, která prohrála jak proti Kladnu, tak proti Rakovníku. Defekt dostal od Rafanů naloženo. KOVO si poradilo s Hrdlořezy. Podrobnější výčet zápasu níže.

Rakovník nedal Red Wings šanci

HBC Rakovník – HC Red Wings Hrdlořezy 10:1 (5:1,2:0,3:0)

Raci nenechali nic náhodě a své motory rozjeli naplno už na začátku zápasu, po němž vedli vysoko 5:1. Poté postupem zápasu přidali dalších 5 branek a bylo hotovo.

Kladno uhájilo domácí prostředí proti Hostivaři

HBC Kladno B – HBC Hostivař B 7:2 (2:2,2:0,3:0)

Vyrovnaná první část zápasu přinesla dva rychlé góly na obou stranách ve 3. minutě. Do vedení šla Hostivař, ale Kladno zareagovalo. To stejné se opakovalo ve 13. minutě. Domácí v prostředním dějství odskočili díky využitým přesilovkám. Rozhodla třetí třetina, v níž dalo Kladno ještě tři góly, jeden dokonce v oslabení.

Defekt tahal z branky 12 branek od Rafanů

HBC Defekt Třebíz – Rafani Praha 4:12 (1:4,1:3,2:5)

Tahoun Rafanů se v posledním zápasu podzimu rozjel. Asi za tři minuty dal hattrick, čímž zajistil hostům vedení 1:4. Po dvou třetinách svou převahu Rafani navýšili na výsledek 2:7. Třetí třetina byla asi gólově nejzajímavější. Opět lepším týmem byli Rafani. Hattrick komletoval Benda, druhý gól zajistil Strejček a počtvrté se trefil Tóth. Za Defekt dvakrát pálil Pavlík a Kolařík.

Red Wings hrály s KOVEM vyrovnaně

HC Red Wings Hrdlořezy – TJ KOVO Praha B 1:3 (0:2,1:1,0:0)

KOVU se podařilo v první třetině odskočit na dvě branky, a tento náskok již nepustilo. Dokonce vedlo 0:3, ale Beneš snižoval. V poslední třetině si KOVO stav zápasu pohlídalo dobrou defenzivou.

Těsný souboj Hostivaře a Rakovníku pro Raky

HBC Hostivař B – HBC Rakovník 1:2 (0:1,1:0,0:1)

Přesilové hry, ty byly alfou a omegou celého zápasu. První z nich využil Pražák v čase 13:38. Hostivař ve druhé periodě vyrovnala, ale 5 minut pře koncem zápasu opět inkasovala z přesilové hry od Ondřeje Tvarůžka.