Oblastní Liga
ne 21. 04. 2019
11:15
č.z.: 531174
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 21. 04. 2019
09:30
č.z.: 531173
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 20. 04. 2019
10:45
č.z.: 531171
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 14. 04. 2019
17:15
č.z.: 531106
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 14. 04. 2019
12:00
č.z.: 531146
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
ne 07. 04. 2019
16:00
č.z.: 531111
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 07. 04. 2019
12:30
č.z.: 531112
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Žízeň Trnovany
ne 07. 04. 2019
08:30
č.z.: 531110
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Desperados
ne 31. 03. 2019
10:00
č.z.: 531104
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 31. 03. 2019
08:15
č.z.: 531103
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 30. 03. 2019
12:00
č.z.: 531100
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 30. 03. 2019
12:00
č.z.: 531102
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 30. 03. 2019
10:15
č.z.: 531099
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Devils Děčín
ne 24. 03. 2019
10:00
č.z.: 531070
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 24. 03. 2019
08:30
č.z.: 531165
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC 74
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 23. 03. 2019
17:45
č.z.: 531147
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 23. 03. 2019
16:00
č.z.: 531054
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 17. 03. 2019
09:00
č.z.: 531163
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 16. 03. 2019
17:00
č.z.: 531161
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 16. 03. 2019
12:00
č.z.: 531166
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
SC Dragons Ústí nad Labem
so 16. 03. 2019
11:45
č.z.: 531164
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 10. 03. 2019
16:45
č.z.: 531095
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
ne 10. 03. 2019
15:00
č.z.: 531094
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 09. 03. 2019
16:45
č.z.: 531090
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
SHC Killers Litoměřice B
ne 03. 03. 2019
10:00
č.z.: 531087
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 03. 03. 2019
08:30
č.z.: 531084
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Devils Děčín
so 02. 03. 2019
12:15
č.z.: 531085
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 02. 03. 2019
10:30
č.z.: 531088
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2019
16:45
č.z.: 531144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 24. 02. 2019
13:00
č.z.: 531149
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC 74
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
ne 24. 02. 2019
08:30
č.z.: 531155
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 23. 02. 2019
08:30
č.z.: 531156
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2019
11:30
č.z.: 531050
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 16. 02. 2019
12:00
č.z.: 531158
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice
so 16. 02. 2019
11:45
č.z.: 531154
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 10. 02. 2019
16:15
č.z.: 531076
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 10. 02. 2019
12:15
č.z.: 531055
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 10. 02. 2019
08:45
č.z.: 531078
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 09. 02. 2019
13:45
č.z.: 531080
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 09. 02. 2019
10:00
č.z.: 531077
Místo: KRUPKA
HbC Kings Teplice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 02. 02. 2019
09:15
č.z.: 531072
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 26. 01. 2019
12:30
č.z.: 531148
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HBC Žízeň Trnovany
ne 09. 12. 2018
11:30
č.z.: 531059
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 09. 12. 2018
09:30
č.z.: 531064
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 08. 12. 2018
13:30
č.z.: 531060
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
SHC Killers Litoměřice B
so 08. 12. 2018
13:30
č.z.: 531062
Místo: KRUPKA
HBC Žízeň Trnovany
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 08. 12. 2018
11:30
č.z.: 531063
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 24. 11. 2018
17:00
č.z.: 531137
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 24. 11. 2018
15:15
č.z.: 531142
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 18. 11. 2018
16:00
č.z.: 531048
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
ne 18. 11. 2018
12:00
č.z.: 531044
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 18. 11. 2018
08:30
č.z.: 531047
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Desperados
so 17. 11. 2018
15:00
č.z.: 531046
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 17. 11. 2018
13:00
č.z.: 531043
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 11. 11. 2018
09:00
č.z.: 531039
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
SC Dragons Ústí nad Labem
so 10. 11. 2018
17:45
č.z.: 531028
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 10. 11. 2018
16:00
č.z.: 531040
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Žízeň Trnovany
ne 04. 11. 2018
17:15
č.z.: 531128
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 04. 11. 2018
10:00
č.z.: 531038
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 04. 11. 2018
08:30
č.z.: 531033
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
Wizards Krupka
ne 28. 10. 2018
10:00
č.z.: 531131
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
SHC Killers Litoměřice B
so 27. 10. 2018
13:00
č.z.: 531134
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 27. 10. 2018
11:00
č.z.: 531136
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 27. 10. 2018
09:00
č.z.: 531135
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Devils Děčín
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 21. 10. 2018
16:15
č.z.: 531031
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
ne 21. 10. 2018
14:30
č.z.: 531032
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 14. 10. 2018
18:00
č.z.: 531022
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 14. 10. 2018
16:15
č.z.: 531024
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 13. 10. 2018
16:30
č.z.: 531021
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 13. 10. 2018
08:30
č.z.: 531020
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Coma Team
ne 07. 10. 2018
15:30
č.z.: 531123
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Desperados
SHC Killers Litoměřice B
ne 07. 10. 2018
10:00
č.z.: 531125
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 06. 10. 2018
15:15
č.z.: 531121
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
Wizards Krupka
ne 30. 09. 2018
16:15
č.z.: 531016
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2018
14:30
č.z.: 531010
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B
so 29. 09. 2018
11:00
č.z.: 531014
Místo: STÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
ne 16. 09. 2018
12:30
č.z.: 531007
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Sharks Neštěmice
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 16. 09. 2018
10:00
č.z.: 531008
Místo: KRUPKA
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HSÚ HBC Desperados
ne 16. 09. 2018
09:00
č.z.: 531003
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 15. 09. 2018
15:00
č.z.: 531005
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Kings Teplice
so 15. 09. 2018
12:00
č.z.: 531004
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 15. 09. 2018
08:45
č.z.: 531006
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Žízeň Trnovany
ne 09. 09. 2018
16:30
č.z.: 531119
Místo: STÍ NAD LABEM
SK Dubí
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 09. 09. 2018
10:45
č.z.: 531116
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 09. 09. 2018
09:00
č.z.: 531115
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 08. 09. 2018
12:00
č.z.: 531118
Místo: LITOMĚŘICE
SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem