Oblastní Liga
ne 17. 03. 2013
13:00
č.z.: 531109
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 16. 03. 2013
16:00
č.z.: 531108
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 16. 03. 2013
10:45
č.z.: 531110
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 10. 03. 2013
12:30
č.z.: 531106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 10. 03. 2013
10:45
č.z.: 531104
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 10. 03. 2013
09:00
č.z.: 531105
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 03. 2013
12:30
č.z.: 531102
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 03. 03. 2013
10:45
č.z.: 531099
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
ne 03. 03. 2013
09:00
č.z.: 531101
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
so 02. 03. 2013
17:45
č.z.: 531095
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 02. 03. 2013
10:45
č.z.: 531098
Místo: Krupka
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 02. 03. 2013
09:00
č.z.: 531097
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2013
15:45
č.z.: 531093
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2013
14:00
č.z.: 531092
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B
ne 24. 02. 2013
10:45
č.z.: 531094
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 24. 02. 2013
10:15
č.z.: 531091
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
SC Dragons Ústí nad Labem
so 23. 02. 2013
08:15
č.z.: 531088
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2013
16:00
č.z.: 531090
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 17. 02. 2013
10:15
č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2013
08:30
č.z.: 531077
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 10. 02. 2013
12:15
č.z.: 531083
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 10. 02. 2013
10:45
č.z.: 531082
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 10. 02. 2013
09:00
č.z.: 531084
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 09. 02. 2013
16:00
č.z.: 531081
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 03. 02. 2013
16:00
č.z.: 531079
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 03. 02. 2013
12:00
č.z.: 531078
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 03. 02. 2013
10:15
č.z.: 531086
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 03. 02. 2013
08:30
č.z.: 531080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 02. 02. 2013
10:15
č.z.: 531076
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HbC Rondo Teplice B
ne 16. 12. 2012
12:00
č.z.: 531072
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 16. 12. 2012
10:45
č.z.: 531073
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 15. 12. 2012
14:15
č.z.: 531071
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
so 15. 12. 2012
12:30
č.z.: 531075
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 09. 12. 2012
12:30
č.z.: 531069
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 09. 12. 2012
10:45
č.z.: 531066
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 09. 12. 2012
09:00
č.z.: 531068
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 08. 12. 2012
10:45
č.z.: 531070
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 08. 12. 2012
09:00
č.z.: 531067
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HbC Rondo Teplice B
ne 02. 12. 2012
12:30
č.z.: 531062
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 02. 12. 2012
12:30
č.z.: 531065
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 01. 12. 2012
12:30
č.z.: 531064
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 01. 12. 2012
12:00
č.z.: 531061
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 25. 11. 2012
15:00
č.z.: 531056
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 25. 11. 2012
10:45
č.z.: 531057
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 25. 11. 2012
09:00
č.z.: 531059
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 25. 11. 2012
09:00
č.z.: 531060
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 24. 11. 2012
18:00
č.z.: 531058
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HbC Rondo Teplice B
ne 18. 11. 2012
10:45
č.z.: 531051
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 18. 11. 2012
08:15
č.z.: 531054
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
so 17. 11. 2012
12:30
č.z.: 531053
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 17. 11. 2012
08:00
č.z.: 531055
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 11. 11. 2012
10:45
č.z.: 531046
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 10. 11. 2012
11:00
č.z.: 531047
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 10. 11. 2012
10:45
č.z.: 531048
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 10. 11. 2012
09:00
č.z.: 531049
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 04. 11. 2012
18:30
č.z.: 531043
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 04. 11. 2012
10:45
č.z.: 531044
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 04. 11. 2012
09:00
č.z.: 531045
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2012
16:15
č.z.: 531039
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2012
14:30
č.z.: 531038
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2012
10:45
č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 28. 10. 2012
09:00
č.z.: 531036
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ Mighty Destroyers
ne 21. 10. 2012
13:00
č.z.: 531034
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 21. 10. 2012
10:45
č.z.: 531035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
so 20. 10. 2012
14:15
č.z.: 531032
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 20. 10. 2012
10:45
č.z.: 531033
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
ne 14. 10. 2012
16:30
č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
ne 14. 10. 2012
15:00
č.z.: 531028
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 14. 10. 2012
10:45
č.z.: 531026
Místo: Krupka
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 13. 10. 2012
10:45
č.z.: 531030
Místo: Krupka
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 07. 10. 2012
15:45
č.z.: 531025
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 07. 10. 2012
14:00
č.z.: 531021
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
so 06. 10. 2012
14:15
č.z.: 531023
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2012
16:30
č.z.: 531016
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2012
13:00
č.z.: 531020
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 30. 09. 2012
10:45
č.z.: 531017
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 29. 09. 2012
12:00
č.z.: 531019
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
pá 28. 09. 2012
16:00
č.z.: 531002
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Mighty Destroyers
ne 23. 09. 2012
16:45
č.z.: 531011
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
ne 23. 09. 2012
15:00
č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 23. 09. 2012
10:45
č.z.: 531015
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 22. 09. 2012
14:15
č.z.: 531014
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 16. 09. 2012
18:30
č.z.: 531007
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 16. 09. 2012
10:45
č.z.: 531009
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 15. 09. 2012
19:00
č.z.: 531010
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 15. 09. 2012
12:30
č.z.: 531008
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 15. 09. 2012
10:45
č.z.: 531006
Místo: Krupka
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 09. 09. 2012
10:45
č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 09. 09. 2012
09:00
č.z.: 531001
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B