Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
Letní Pohár
2. Liga
Pražská Liga - sk. A
Pražská Liga - sk. B
Starší žáci
Mladší žáci
Soutěže
2. Liga
Pražská
Kladenská
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Statistiky
Projekty
Regionální akce
Svazové akce
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
RAK
5
KLB
1
04. 05.
Konec
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
04. 05.
19:00
Karta zápasu
KOB
0
DEF
0
05. 05.
13:00
Karta zápasu
RAK
0
KLB
0
05. 05.
15:00
Karta zápasu
Regionální liga
BBD
0
FEN
0
05. 05.
15:00
Karta zápasu
RAB
0
MED
0
05. 05.
17:00
Karta zápasu
REB
0
GOB
0
05. 05.
18:00
Karta zápasu
AVA
0
MBP
0
05. 05.
19:00
Karta zápasu
AVA
0
MBP
0
06. 05.
19:30
Karta zápasu
RAB
0
MED
0
08. 05.
13:00
Karta zápasu
BBD
0
FEN
0
08. 05.
15:00
Karta zápasu
GOB
0
REB
0
08. 05.
17:00
Karta zápasu
MBP
0
AVA
0
08. 05.
19:00
Karta zápasu
Oblastní liga
NKR
2
SPA
10
04. 05.
Konec
Karta zápasu
FAL
7
KEB
3
3. třetina
Karta zápasu
NKR
0
KEB
5
05. 05.
Konec
Karta zápasu
AMK
0
SDK
0
05. 05.
10:45
Karta zápasu
DEL
0
MOR
0
05. 05.
12:30
Karta zápasu
BSH
0
VRC
0
05. 05.
14:15
Karta zápasu
MKL
0
LEV
0
05. 05.
16:00
Karta zápasu
LEV
0
NOT
0
08. 05.
10:00
Karta zápasu
VRC
0
MKL
0
08. 05.
15:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
TMB
4
KEA
9
04. 05.
Konec
Karta zápasu
HOS
7
REB
3
04. 05.
Konec
Karta zápasu
WOL
2
KEB
2
1. přestávka
Karta zápasu
KLA
0
UNL
0
Před utkáním
Karta zápasu
Přípravky
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
Soutěž
Fáze soutěže
MČR přípravek 2013 - Skupina A
MČR přípravek 2013 - Skupina B
MČR přípravek 2013 - Skupina C
MČR přípravek 2013 - Skupina D
O umístění 1. - 10. místo
O konečné umístění
HBC ALPIQ Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař
HBC Hradec Králové 1988
HBC Nové Strašecí
HBC Pento Most
HBC Rebel Praha 8
HBC Škoda Plzeň
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBT Vlašim
HC Švantlův Dvůr Písek
Ježci Heřmanův Městec
SC Dragons Ústí nad Labem
SK OEZ Testa Letohrad
SK Pedagog České Budějovice
TJ ACS Malenovice SV
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
TJ Sršni Svitavy
TJ Tatran Třemošná